Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Давно мрієте про відпочинок? Тоді чому б не взяти собі кілька вихідних і не відправитися в спокійне і затишне містечко? Чагор завжди радий гостям! Це містечко, хоч і не на слуху у туристів, з кожним роком залучає все більше і більше охочих відвідати його. Особливо цінна тут атмосфера. Але ви все самі зрозумієте, коли приїдете сюди.

Чагор – відпочинь із задоволенням!

Красиве село, де хочеться дихати на повні груди, насолоджуватися дивовижною природою, відпочивати від повсякденної суєти – Чагор.

Знаходиться село в Чернівецькій області, всього в декількох кілометрах від обласного центру, що робить його дуже привабливим для любителів не тільки спокійного відпочинку, а й поціновувачів цікавих пам'яток.

До речі, про цікаві пам'ятки села Чагор

Величезною пам'яткою села Чагор є дивовижна природа, яка закохує в себе з перших секунд перебування тут.

Яскраво-блакитне небо, смарагдова зелень, річка і запаморочливі пейзажі – просто заворожують. Яскравий захід і чисте повітря здатні запаморочити голову кожному. А гостинність місцевих жителів має до незабутнього відпочинку.

Безумовну архітектурну і історичну цінність представляє церква Св. Дмитра 1884 року, а також школа, якій вже більше 100 років.

Всього в декількох кілометрах від села можете відвідати цікаві пам'ятки культури та архітектури обласного міста: Храм Св. Миколая, Міську ратушу, художній і музичний музеї, а також відомий всім будинок-корабель.

 

Найцікавіша історія села Чагор

Історія села Чагор бере свій початок в далекому 18 столітті. Саме тут під час археологічних розкопок були виявлені сліди аж шести древніх культур. Однією з найдивовижніших знахідок вважається монета римського імператора Трояна, який правив в кінці 1 століття. За однією з версій, назва село отримало від митрополита Чагірці, якому раніше належали ці землі. У 1867 році через цю територію почали прокладати залізницю.

На сьогоднішній день це успішне село, з досить добре розвиненою інфраструктурою. Вам обов'язково варто відвідати цей прекрасний куточок нашої країни.

27.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали