Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Як говорила Агата Крісті: «Життя під час подорожі – це мрія в чистому вигляді»! Так давайте ж мріяти, адже це так чудово! Не знаєте з чого почати? Тоді почніть свою подорож з села Рідківці.

Рідківці – відпочинок в радість!

Ніщо не приносить скільки задоволення і радості людині, як чудовий відпочинок.

А якщо це ще відпустка або вихідні серед гарної природи, цікавих пам'яток і в хорошій компанії, то це просто пік насолоди.

Село Рідківці, Чернівецькій області, ідеально підходить для такого проведення часу. Ви отримаєте масу задоволення, приїхавши сюди!

Гідні пам'ятки Рідківці

Невелике, але затишне село Рідківці має свої пам'ятки. Тут знаходиться кам'яна церква Успіння Пресвятої Богородиці 1906 року, побудована в стилі модерн.

Також варто звернути увагу і на дерев'яну Вознесенську церкву 1894, в якій збереглися фрески з 1935 року. Недалеко від села знаходиться орнітологічний заповідник, створений для збереження місць гніздування деркача. Це неймовірної краси зелені горбисті луги, які зливаються на горизонті з синім небом.

Природа тутешніх місць заслуговує на особливу увагу. А як приємно було б відпочити в гарний сонячний день на березі річки, яка протікає на даній території. При бажанні можна відправитися в сусідні села і міста, відвідати музей народної архітектури в Чернівцях.

 

Історія села Рідківці вас зацікавить

Село Рідківці згадується в історії вперше в 1726 році під назвою Раранча. Перша назва пішла від імені Петра Рараша, так як засноване село було на території монастиря, що належав його нащадкам. У 1906 році тут була побудована церква в дуже незвичному для Буковини стилі модерн. Велика кількість історичних битв відбувалося на території даних земель. Вам обов'язково варто відвідати це цікаве і мальовниче село.

28.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали