Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

смт. Красноїльськ

Україна, Буковина, Чернівецька

Ось є такі міста і села, куди варто їхати в певну пору року. Взимку туди, де можна покататися на лижах, а влітку до водойми. Але це далеко не про Красноільськ, розташований в Чернівецькій області. Тут в будь-який сезон знайдеться розвага для кожного. Звичайно ж, перше, чим славиться це селище – природа. Вона тут просто дивовижна. Тут можна розслабитися покуштувати традиційної місцевої кухні і добре провести час як з сім'єю, так і самостійно або в компанії друзів.

Незабутній Красноільськ

Всього в 8км від селища знаходиться державний кордон з Румунією. Це досить чітко відображено в традиціях, культурі і архітектурі села.

Тут можна годинами ходити і розглядати дивовижні будиночки з гонтовою покрівлею, які більше схожі на казкові хатинки. Можна нескінченно насолоджуватися прекрасною природою Красноільська. Гори, ліс, квітучі луки і яскраво-блакитне небо...

Коли сонце заходить за горизонт, здається, ніби все навколо покривається позолотою. Потрапивши сюди на свято Маланки 13 січня, ви відчуєте нові яскраві і незабутні враження. Переодягання, пісні, яскраві постановки – все це викликає у відпочивальників непередаваним захват.

Знайомство з пам'ятками Красноільська

Звичайно ж тутешня природа – це перлина. Досвід у місцевих жителів і насолодитеся відпочинком на березі дивного озера, біля самого лісу. Тут справді дихається на повні груди.

Мінеральні джерела і невеликі гори роблять селище справжнім курортом, де можна поправити своє здоров'я. Але не тільки природними пам'ятками Красноільська можна насолоджуватися.

Великий інтерес викликає старовинна невелика церква Іоанна Предтечі 1792, яка знаходиться поруч з новішим і величним семикупольним Покровським храмом 1989 року.

 

Тут зберігається чудотворна мироточива ікона Божої Матері. Невелика, але красива каплиця, з гонтовим дахом, як і багато споруд в селищі, стоїть на території церкви.

Трохи історії Красноільська

Перші письмові згадки про селищі на цих землях датуються 1431 роком. Колишня назва села – Червоно путнього. В 1696 нижня частина села була викуплена А. Ільський, багатим шляхтичам. І після об'єднання двох сіл в одне, в 1968, з'явився в історії Красноільськ, який отримав статус селища міського типу.

 

Кажуть, що в 1871 році проїздом тут був легендарний румунський поет М. Емінеску, якого прозвали зіркою румунської літератури. Сьогодні на території селища є кілька санаторіїв.

14.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали