Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Сторожинець

Буковина, Чернівецька

Ви не можете вирішити як відвернути себе від щоденної суєти і побуту? Або ви вибираєте подарунок для коханої людини, але ніяк не визначиться? Тоді вихід дуже простий – поїздка в прекрасне місто Сторожинець.

Сторожинець – на сторожі вашого задоволення!

Біля підніжжя Буковинських Карпат, на березі річки Сірет, в оточенні дивовижної флори і фауни, чекає вас Сторожинець!

Це одне з найбагатших на пам'ятки та краєвиди місто в Чернівецькій області. Прогулюючись по красивих вулицях, тінистих алеях і парках, ви отримаєте колосальний заряд енергії і позитивних емоцій.

Це справжній скарб, який може відвідати будь-який бажаючий.

Чудові визначні пам'ятки Сторожинця

Головною і найпрекраснішою пам'яткою Сторожинця є державний дендропарк, на території якого знаходиться садиба Оренштайна 1880 року.

Дивовижної краси парк, площею понад 17га, налічує понад 1 тисячу видів різноманітних дерев і чагарників з усього світу, кілька ставків, а також відкритий вольєр з різноманітністю тварин і птахів. Це не просто парк, а справжній зразок садово-паркової архітектури.

Культові споруди представлені костелом Св. Анни 1853-1857 років, виконаному в неоготичному стилі, а також Георгіївським храмом 1888 року. Символом міста є ратуша, яка підноситься в центрі міста. Варто звернути увагу і на австрійську забудову 19-20 століть. Це і багато іншого чекає вас в цьому дивовижному і казковому місті.

 

Історія Сторожинця

Вперше в історії Сторожинець згадується в дарчим грамоті молдавського воєводи Романа II у 1448 році. Разом з усією Буковиною ці землі були приєднані до Австрії в 1774 році. Розвиток даної території припало на другу половину 19 століття. Тоді почала будуватися залізниця, банки і заводи. У 1854 році було присвоєно статус міста. У 1921 році, після того, як частина Буковини увійшла в Румунське королівство, офіційною мовою стала румунська.

Міська ратуша була побудована в 1905 році і є другою за величиною на просторах Буковини. Побачити і дізнатися багато нового ви зможете, відвідавши це казкове місце.

21.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали