Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви в глибокій задумі де провести незабутній відпочинок? Що вибрати – гори, ліс, місце з унікальними пам'ятками або відпочинок біля річки? Тоді вистачить думати! Пакуйте валізи і мчимо до Вижниці! Якщо ви хочете відпочити душею, то це місце – прямо як доктор прописав. Дивовижна атмосфера спокою назавжди завоює вашу свідомість.

Вижниця вас підкорить!

Там, де починаються величні Карпати, де сонце блищить яскравіше, де повітря чисте, як алмаз, знаходиться дивовижне місто Вижниця.

Той, кому пощастило побувати тут одного разу, обов'язково повертається сюди знову. Тут прекрасно все – милі вулички, невимовні пейзажі, цікаві пам'ятки. А яка тут затишна і приємна атмосфера! Неможливо навіть уявити, що невеличкий куточок нашої країни може принести вам море вражень.

Прекрасний городок на Черемоші, з багатою культурою і традиціями. Тут отримували натхнення Леся Українка, Іван Франко і Назарій Яремчук.

Пам'ятки прекрасної Вижниці

Обов'язково відвідайте музей прикладного мистецтва, адже не дарма це місце вважається одним з головних центрів народної творчості Карпат. Особливий інтерес можуть викликати культові споруди: храм Св. Миколая 1924 року в стилі бароко, дерев'яний храм Св. Дмитра Солунського 1883, а також Петропавлівський костел 1876 року.

Варто звернути увагу на міську ратушу і будівлю головної синагоги на центральній площі Ринок. Любителі творчості Н. Яремчука можуть відвідати його садибу-музей. Пам'ятки Вижниці різноманітні і унікальні. Національний природний парк заслуговує на особливу увагу, адже він був створений для збереження природних ландшафтів Буковинських Карпат. Тут знаходяться декілька джерел природних мінеральних вод.Любителі активного відпочинку по достоїнству оцінять можливість сплаву по річці Черемош, піші та кінні прогулянки, а також катання на лижах по мальовничому перевалу Німчич в зимовий період. А скільки тут природних пам'яток: печера Довбуша, Протяте каміння і Соколине око. Тут кожен знайде собі розвагу!

 

Дивовижна історія Вижниці

Перші згадки в історії про Вижниці датуються 1 158 роком, як про Городку на Черемоші, коли князем Ярославом Осмомислом тут була зведена фортеця. Але офіційною датою заснування вважається 1501 рік. У 18 столітті це був найбільший населений пункт Буковини, який з 1767 року став розвиватися швидкими темпами як торгове місто. У 1774 році територія відійшла до складу Австрійської імперії. За часів Першої світової війни прекрасні землі зазнали великих збитків.

На сьогоднішній день це дивовижний райський куточок, перлина, з якої починаються величні Карпати.

21.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали