Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Дивовижний старовинний Львів з його тихими і неймовірно красивими вуличками. Прогулюючись тут, ніби потрапляєш в іншу країну! І не випадково. Адже безліч будівель були побудовані іноземними архітекторами. Звичайно ж, вони додали до них максимально деталей зі своєї батьківщини. Однією з таких будівель є Палац грецького купця.

Чи не найкрасивішою будівлею, яку відносять до ренесансної архітектури XVI століття, за правом вважають Будинок Корнякта у Львові. Історія його існування бере початок в 1580 році.

Руку до його зведення доклали відомі архітектори з Італії. А замовив цю будівлю місцевий меценат – заможний купець родом з Кіпру – Костянтин Корнякт. Право на таку забудову він отримав за вірне служіння польським королям. За це ж і був нагороджений дворянським титулом і правом звести будинок з 6 вікнами, що могли зробити лише привілейовані особи.

І у давнину, і зараз, ця споруда є найвеличнішою і найбагатшою на площі Ринок. За усі роки свого існування він бачив немало подій, які значно відбилися на його зовнішньому вигляді. Після смерті першого власника будинок належав ордену «Босих кармелітів».

Згодом Палац Корнякта перейшов до сім'ї польського короля Яна III. Відтоді будівля почала зазнавати безліч змін. Для розміщення короля з його свитою він був об'єднаний з сусідньою спорудою.

Пізніше був добудований декоративний карниз із скульптурою короля і лицарів. Саме в період правління Собеськими усередині об'єднаних будівель був влаштований так званий італійський дворик. Це чудове тихе містечко для відпочинку, що нагадує умиротворені дворики Флоренції.І після цих подій Будинок Корнякта змінив не одного власника, кожен з яких прагнув внести до нього свої зміни. Зараз ця прекрасна будівля містить в собі мікс різних стилів і нашарування різних часів. Тут гармонійно поєднуються різноманітні елементи ампіру з готикою і ренесансом.

 

У наш час ця будівля належить Львівському історичному музею і відкрита для усіх відвідувачів. Ви зможете не лише насолодитися зовнішнім виглядом будівлі – вам також відкриється неперевершений інтер'єр. Архітектура вражає уяву і зачаровує.

Тут можна побачити єдиний, що зберігся в Україні, Готичний зал XV - XVI століття. Експозиції музею ознайомлять вас з різними аспектами життя міста і розкриють маловідомі факти. Не упустіть шанс поринути в неймовірну атмосферу Стародавньої Італії серед українського міста.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали