Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кафедральний (Латинський) собор у Львові

Україна, Галичина, Львівська, Львів

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Останнім часом більшої популярності набирають подорожі по Україні. Адже і правда, скільки неймовірних місць в нашій країні. Одне з таких – місто Львів. Старовинний, з неймовірною архітектурою, тихими красивими вуличками і фантастичною чарівністю, він вабить туристів зі всього світу. І не даремно, адже такого поєднання української культури і Європи не зустрінеш більше ніде. Тому, вибравши саме це місто, ви отримаєте сильний захват, ознайомитеся з великою кількістю пам'ятних місць.

Унікальний пам'ятник церковної архітектури розташувався в найдивовижнішому містечку нашої країни. Усіх жителів і гостей міста він вражає незвичайною будовою, химерним змішанням стилів і звичайно ж своєю древністю. Кафедральний собор (ще має назву Латинський) зводився майже 120 років. Такого тривалого будівництва ще не було.

Початок зведення було покладено в 1360 році, закінчилося лише в 1479. Проте і це виявилося незавершеним етапом. У XVI столітті після пожежі в центрі старого Львова стало гостре питання відновлення храму. Відтоді в його готичну зовнішність домішувалися безліч інших стилів. Адже кожен єпископ бажав надати будівлі унікальну рису.

В той же час навколо церкви зводилися каплиці, в яких відбувалися поховання іменитих людей міста. Вони будувалися також різноманітних видів, і зовсім не прикрашали головної споруди. Через час деякі з них були зруйновані, залишилася лише невелика їх частина. А саме – 8 штук. Серед них найстарішими є каплиці –Святого Казимира (1440 рік) і Христа Милосердного (1493 рік).

Цікавитесь цим місцем? Спробуйте наші тури у Львів, там буде не тільки Домініканського собору, а й багато інших визначних пам'яток. Відправляйтеся на екскурсії у Львів з Києва разом з Anga Travel.

Маючи такий чималий вік, на храм прийшлося значно багато подій. У тому числі не найсприятливіших. Доказом тому служать стіни будівлі. Меморіальні і пам'ятні таблички, гарматні ядра, що нагадують часи турецької облоги і Україно-польської війни. Проте, зараз собор є однією з головних пам'яток Львова, якою неймовірно гордяться місцеві жителі.

тури у Львів

Адже саме тут в XVII столітті присягав на вірність польському народові останній король з династії Ваза – Ян II Казимир. А вже на початку XXI століття, храм відвідав Папа Римський Іоанн Павло II. Маючи почесний статус «Малої базиліки», церква відкрита для усіх відвідувачів. Тут ви поринете не лише в атмосферу творчості завдяки місцевій архітектурі.

Оцініть наші автобусні тури у Львів з Києва!

автобусні тури у Львів з Києва   екскурсії у Львів з Києва

Внутрішнє оздоблення неодмінно вразить вас пишністю. Старовинні фрески і вітражі надають храму особливу чарівність, звуки старовинного органу справлять незабутнє враження. Дозвольте собі отримати величезну кількість позитивних емоцій, захвату і невимовних почуттів. У Кафедральному соборі Львова вітають усіх відвідувачів.

Пропонуємо тільки цікаві автобусні тури у Львів! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми пропонуємо кращі екскурсії у Львові 2020!

Також у нас є екскурсії у Львів для школярів та учнівських груп.

Спробуйте всі наші тури по Україні!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали