Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Найдивовижніша частина населеного пункту, як правило, це його центр. Адже саме він найчастіше зберігає свою історичну значущість, архітектуру і пам'ятники. Так і у Львові. Серед безлічі цікавих місць виділяється найвища будівля міста.

Центральна площа Львова – Ринок – саме по собі дуже цікаве і важливе історичне місце. Прибувши сюди, ваш погляд неодмінно притягне висока вежа – Ратуша. Її історія йде коренями в глибоке минуле.

Тоді, коли місто отримало магдебурзьке право, було зведено першу споруду з дерева, де височіла вежа, також була галерея для міського сурмача. Але недовго городяни милувалися будівлею. Незабаром вона згоріла. Нову, вже з каменю, було побудовано лише в XVII столітті. У ній була восьмигранна вежа, вершину якої увінчав позолочений залізний лев. Але і ця будівля не була збережена до наших днів.

Цікавитесь цим місцем? Спробуйте наші тури у Львів, там буде не тільки Львівська ратуша, а й багато інших визначних пам'яток. Відправляйтеся на екскурсії у Львів з Києва разом з Anga Travel.

Сучасна споруда, яка знаходиться у серці Львова – це вежа, зведена у 1835 році. Спочатку спроектована «башта» сильно постраждала в 1848 році, але її реставрували до нинішнього стану. Його відмінність полягає у тому, що купольну вершину замінили зубчастим кінцями.

Друга половина XIX століття ознаменувалася тим, що на Ратуші встановили величезний годинник, який сягає 3 метри в діаметрі. Ви і зараз можете до нього піднятися. Тільки для цього вам доведеться здолати 400 східців без ліфта. Мабуть, до такої екскурсії слід ретельніше готуватися.

Оцініть наші автобусні тури у Львів з Києва!

Під час подорожі наверх, до вершини Ратуші, ви обов'язково пройдете повз механізм цього знаменитого годинника. Особисто побачите, як насправді він працює.
На оглядовому майданчику головне – не впасти – здивуватися там є чому. Звідти, згори, розкинеться красиве місто.

тури у Львів   автобусні тури у Львів з Києва

Прекрасна панорама старовинного центру вразить своєю різноманітністю і пишністю. Більше ніде вам не вдасться побачити Львів з висоти пташиного польоту, де пам'ятки, як на долоні.

Пропонуємо тільки цікаві автобусні тури у Львів! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми пропонуємо кращі екскурсії у Львові 2020!

Зараз будівля Ратуші використовується за призначенням. Тут знаходяться органи влади. Але все одно вона відкрита для відвідувачів. Коли у гості?

Спробуйте всі наші тури по Україні!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали