Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Маючи багатовікову історію, знаходячись на перетині головних торгових шляхів, Львів часто були вимушені захищати від багатьох ворогів і недоброзичливців. Тому було прийнято рішення про зведення оборонних споруд. В той же час гостро стало питання, де робити і зберігати зброю. І до його рішення підійшли з усією відповідальністю – почалося будівництво Міського Арсеналу.

Ця будівля має багату, дивовижну, іноді містичну історію. Побудована в 1555 році біля найвищої стіни міських укріплень. Для цього використали великі кам'яні блоки, які послужили міцною і довговічною основою.

У цьому місці займалися відливом гармат, виготовленням холодної зброї, зберігали боєприпаси. А неподалік вежі знаходилися апартаменти міського ката.

Тут же проводилися допити і тортури. А через деякий час будівля перетворилася на справжню в'язницю. Подейкують, тут досі ночами бродять душі замучених людей.

За своє життя «Арсенал» пережив немало подій і був кілька разів реконструйований. Зараз тут розташувався музей зброї. У ньому виставлена одна з кращих колекцій в Україні і країнах СНД.

Тут ви зможете вивчити і ознайомитися з різноманітними оборонними засобами з 30 країн світу. У експозицію входить також скульптурна композиція, яка раніше розташовувалася на оборонних стінах міста.

Серед експонатів музею представлені численні варіанти холодної зброї, гармат, обладунків і іншого озброєння. Тут вам точно не доведеться нудьгувати.Екскурсія в «Арсенал» супроводжується детальною історією виникнення і розвитку цього виду ремесла. А ще ви дізнаєтеся деталі існування тут кімнати тортур, від якої стигне кров.

 

Не упустіть шанс ближче познайомитися з частинкою історії Львова. Відвідайте Міський Арсенал, і пам'ять про це місце надовго залишиться з вами.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали