Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Незважаючи на велику кількість різних божеств, яким поклонялися в ті часи, тут найбільше шанували Асклепіоса - давньогрецького бога лікування.

Театр в Епідаврі являє собою відмінний приклад того, як стародавні елліни вміли поєднувати багато в одному - це одночасно і медичний центр, і унікальне надбання театрального і архітектурного мистецтва.

Зберігшийся до наших днів, сьогодні театр в Епідаврі вражає мандрівників приголомшливою акустикою, надзвичайно витонченою естетикою і легендарною історією своєї появи.

Легенда про Асклепія

Як і більшість героїв Стародавньої Греції, Асклепій мав трагічну історію і долю. Народжений від союзу німфи Короніди і бога Аполлона, хлопчик не знав любові, так як бог убив німфу і спалив її, а малюка віддав на навчання кентаврові Хирону.

Кентавр довго навчав Асклепія мистецтву лікування, і той з часом перевершив свого вчителя, і став знаменитим лікарем. Поступово він досяг таких висот, що навчився воскрешати мертвих, що сильно не сподобалося Зевсу, і той вразив цілителя блискавкою.

Але провидиці Мойри порахували це неправильним, повернули цілителя з царства мертвих і зробили богом лікування.

Асклепій був надзвичайно шанований в Стародавній Греції, і в його честь зводилося безліч «Асклепіонів» - одночасно храмів бога, і місць, де жерці лікували городян від різних недугів. Театр в Епідаврі був одним з подібних комплексів.

Театр в Епідаврі - будівництво комплексу

Для будівництва театру був запрошений знаменитий архітектор Поліклет Молодший. Він за десять років спроектував і збудував класичне спорудження з феноменальною акустикою - глядачам були чутні всі звуки на сцені, навіть самі тихі.

Жерці Асклепіона вважали театральне мистецтво цілющим, адже завдяки викликаним ним позитивним емоціям організм оздоровлювався, і недуги йшли геть. Завдяки цьому в театрі постійно проходили різні конкурси, творчі змагання та вистави.

 

З приходом римлян і поступовим заходом грецької культури занепав і Асклепій в Епідаврі. Спочатку він прийшов в запустіння, а потім і зовсім був похований під товщею піску.

Виявили споруду тільки в кінці 19 століття, і археологічні та реставраційні роботи, що тривали більше 70 років, дозволили повернути до життя давньогрецьке диво.

На сьогоднішній день театр в Епідаврі являє собою одну з унікальних світових пам'яток, і безліч мандрівників щорічно відвідують Асклепій.

Кожен день сюди приїжджає безліч екскурсій, тут часто проходять концерти, спектаклі та фестивалі, які користуються величезною популярністю.

Відвідати Театр Епідавр можна поїхавши в наші Тури в Грецію.
Тури в АфіниВідпочинок в Греції. Пропонуємо вашій увазі наш Екскурсійний Тур в Грецію та Пакетні тури в Грецію з Києва. 
Автобусні тури в Грецію з Київа.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали