Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Є місця, де не заважає шум міста, де немає скупчення людей, де ти можеш побути наодинці з собою і з Богом. І це, звичайно ж, церква. Львів – одне з різноманітних міст у цьому плані. Його високоповажний вік і цікава історія наклали величезний відбиток на розвиток релігії в цій місцевості. Тут уживаються безліч конфесій. І головною прикрасою є безліч соборів. Вони прекрасні і неповторні. Кожен заслуговує окремої уваги.

Одним з приголомшливих храмів є Успенська церква. Безліч подій вона пережила за своє життя, але змогла витримати усі потрясіння, і досі зачаровує своєю красою.

Здавна це був ідеологічний центр православ'я. Його існування стало можливим завдяки Ставропігійському братерству. Саме вони виступали проти пригнічення українців і примусової зміни віросповідання, а також підтримували своєрідність і індивідуальність української культури.

Православний храм на цих землях існував ще з давніх часів. А якщо точніше, то у Волошської церкви були три так звані попередниці. Перші згадки відносяться до XIV століття. Проте за збігом обставин, вони були знищені. Третя будівля була зведена за гроші простих православних, гетьманів, і молдавського правителя. Саме звідси і з'явилася друга назва.

Сучасний храм почали будувати у кінці XVI століття. Він став одним цілим з тими, що вже існували – Дзвіницею Корнякта і Каплицею Трьох Святителів. Зараз це великий ансамбль, який справляє незабутнє враження. Що дивує більше – споруди, побудовані в різний час, з'єднуються внутрішніми проходами.

Ще більше враження накладає інтер'єр собору. Тут можна побачити не лише деталі, характерні для італійського ренесансу, а і безліч інших дивовижних речей. Одними з них є герби сімей, що жертвували гроші на зведення храму.Дивує і захоплює старовинний іконостас 1773 року, а також живопис XVII - XVIII віків, вітражі на вікнах і різьблені одвірки.Тут кожен куточок дихає історією і благодаттю.

 

Саме тут можна знайти заспокоєння і отримати ні з чим незрівняне задоволення. Не упустіть свій шанс відкрити те, що ще не знали, або ще і ще насолоджуватися дивовижним колоритом і самобутністю цих місць.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали