Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Успенська церква

Галичина, Львівська, Львів

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Є місця, де не заважає шум міста, де немає скупчення людей, де ти можеш побути наодинці з собою і з Богом. І це, звичайно ж, церква. Львів – одне з різноманітних міст у цьому плані. Його високоповажний вік і цікава історія наклали величезний відбиток на розвиток релігії в цій місцевості. Тут уживаються безліч конфесій. І головною прикрасою є безліч соборів. Вони прекрасні і неповторні. Кожен заслуговує окремої уваги.

Одним з приголомшливих храмів є Успенська церква. Безліч подій вона пережила за своє життя, але змогла витримати усі потрясіння, і досі зачаровує своєю красою.

Здавна це був ідеологічний центр православ'я. Його існування стало можливим завдяки Ставропігійському братерству. Саме вони виступали проти пригнічення українців і примусової зміни віросповідання, а також підтримували своєрідність і індивідуальність української культури.

Православний храм на цих землях існував ще з давніх часів. А якщо точніше, то у Волошської церкви були три так звані попередниці. Перші згадки відносяться до XIV століття. Проте за збігом обставин, вони були знищені. Третя будівля була зведена за гроші простих православних, гетьманів, і молдавського правителя. Саме звідси і з'явилася друга назва.

Сучасний храм почали будувати у кінці XVI століття. Він став одним цілим з тими, що вже існували – Дзвіницею Корнякта і Каплицею Трьох Святителів. Зараз це великий ансамбль, який справляє незабутнє враження. Що дивує більше – споруди, побудовані в різний час, з'єднуються внутрішніми проходами.

Ще більше враження накладає інтер'єр собору. Тут можна побачити не лише деталі, характерні для італійського ренесансу, а і безліч інших дивовижних речей. Одними з них є герби сімей, що жертвували гроші на зведення храму.Дивує і захоплює старовинний іконостас 1773 року, а також живопис XVII - XVIII віків, вітражі на вікнах і різьблені одвірки.Тут кожен куточок дихає історією і благодаттю.

 

Саме тут можна знайти заспокоєння і отримати ні з чим незрівняне задоволення. Не упустіть свій шанс відкрити те, що ще не знали, або ще і ще насолоджуватися дивовижним колоритом і самобутністю цих місць.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали