Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Одне з найвідоміших міст України, яке здавна вабить туристів своєю неймовірною самобутністю і колоритом – це Львів. Він і зараз приваблює гостей величезною кількістю своїх пам'яток. Серед них пам'ятники архітектури, старовинні будівлі, парки, і багато іншого. І одним з місць, де можна дізнатися про фантастичні подробиці з життя міста, його розвиток і культуру, є «Високий замок». Ця найвища точка в цій місцевості. І з неї відкривається вражаючий краєвид на Львів.

За часів Галицько-Волинського князівства в столиці було зведено дві споруди, які складалися із дерев'яних укріплень і земляних валів – Верхній і Нижній замки. З часом вони були знищені, і на їхньому місці звели кам'яні будівлі. Проте і вони не збереглися до наших днів. У плині XIX століття вони були повністю розібрані. Але це не збавило бажання гостей відвідати цю місцевість.

На «Княжій горі», де раніше розташовувалася оборонна споруда, в 1835 році був закладений парк «Високий замок». На жаль, від будівлі не залишилося нічого, окрім невеликої частини південної стіни. Але це лише додало особливого шарму цьому куточку. Його і зараз вважають найбільш романтичним містечком для прогулянок і відпочинку. Сюди приїжджають туристи і жителі міста, щоб відчути просто невимовні емоції.

У самому серці Львова розташувалася дивовижна гора, аналогів якої немає в усій Європі. Не упустіть свій шанс насолодитися первозданною природою серед багатонаселеного Лемберга. Саме тут можна відчути єднання з навколишнім світом, а також дивовижний спокій.

Тихі і затишні алеї для ваших неспішних прогулянок прикрашені пам'ятниками видатним особам і пам'ятним датам. Грізні старовинні леви, які у давнину жили на Ратуші, охороняють вхід у рукотворну печеру. Куди не глянь – все тішить око. Вікові дерева приємно пестять погляд зеленими кронами і добре захищають від літньої спеки. Бажаєте відчути атмосферу таємничості? Тоді алея каштанів чекає вас. Хочете екзотики? Безліч екземплярів ростуть біля будиночка садівника, 1892 року побудови.

 

Щоб відчути неймовірний прилив енергії від чудового виду старовинного Львова, відвідайте верхню терасу. Оглядовий майданчик дозволить побачити місто з висоти пташиного польоту, створіть знімки, які потім нагадуватимуть вам про чудову подорож.

Зробіть ваш день незабутнім! Відвідайте парк «Високий замок», і ви про це не пошкодуєте!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали