Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Буковина, Гуцульщина та Медобори

Фішки туру:
  • Парк, де живуть ведмеді, вовки, лисиці
  • Доісторичні рифи у Медоборах
  • Національний природний парк "Вижницький"
  • Косівський базар
  • Верховина, Чернівці та Кам'янць-Подільський
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 4 дні
Кількість ночей 3 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 4
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (3)
Примітки
Очікуйте інфолист

День 1

07:30 Виїзд з Києва на автобусі від Південного залізничного вокзалу.

Переїзд в Сатанів, де погуляємо у кронах дерев!

Прибуття до парку, де живуть та проходять реабілітацію хижаки: ведмеді, вовки, лисиці. Тут збудовано унікальну для України екостежку з лісовим мостом. Це дерев'яна доріжка на висоті 5 метрів над землею, яка мінімізує вплив людини на екосистему та дозволяє безпечно спостерігати за тваринами. Під час екскурсії фахівці розкажуть про поведінку тварин, їхні звички та особливості харчування, повідають таємниці Сатанівського лісу. Під час прогулянки лісовим мостом ви зможете побачити, як грають ведмежата та відпочивають дорослі ведмеді. Це один із найкращих і найцікавіших реабілітаційних центрів України. 

Короткий переїзд, поселення у готель

Далі направляємось на пішу прогулянку чарівною природою Медоборів. Колись тут було Сарматське море, а скелі та пагорби, які ви побачите мають біологічне походження. Це залишки рифів. Тому уважно придивіться до каменюк під ногами - може це палеонтологічна знахідка, якій тисячі років? Під час хрещення Русі ця місцина стала важливим центром язичників та волхвів. Тут розташовували святилища, встановлювали ідолів та проводили ритуали. Навіть зараз, де-не-де можна побачити у лісі залишки старовинної дороги з бруківки, якими йшли священні процесії. 

Повернення у готель. Відпочинок.

День 2

Сніданок у готелі. 

Переїзд до Буковинських Карпат, де сьогодні будемо гуляти і насолоджуватися гарними природними локаціями Національного природного парку "Вижницький".

Поблизу селищаа Берегомет здіймається гора Стіжок, обрисами якої нагадують стіжок сіна, власне таку і назву має - Стіжок. Гора виступає своєрідною візитівкою даної місцевості та, водночас, перлиною Національного природного парку “Вижницький”. Вершини гори височіють над річкою Сирет. Під час прогулянки на гору Стіжок ми з Вами побачимо різноманіття рослиного світу, адже саме в урочищі Стіжок зростає 12 видів рослин, що занесені до Червоної книги України, розглянемо алею з 12-ти порід дерев, які найбільш розповсюджені на території національного парку, втамуємо спрагу водою із джерела з однойменною назвою "Стіжок". Ну і дійшовши кінцевої точки, на вершині гори побачимо панораму на довколишні місцевості та неповторну красу у суміші з гірським, чистим повітрям, запахом пахучих трав та неймовірно-спокійною атмосферою навколо, оглянемо серію скельних утворень різних форм та тектонічну печеру “Довбуша” довжиною 10 м і висотою 3,5 м. Ну, і звичайно, почуємо перекази, якими оповита історія даного краю. 

Переїзд до мальовничого високогірного готелю з комфортними умовами.

Ввечері за бажанням можете скористатися послугами сауни.  

 

День 3

Високогірне розташування готелю - дозволить першими побачити сонячні промені (звісно за безхмарної погоди). Тому всім охочим треба завести будильники і приготуватися до ранкової прогулянки:) Зустрічаємо світанок у горах. Далі снідаємо та вирушаємо далі. Виселення з номерів.

Вирушаємо за пригодами до серця Карпат.

Першочергово відвідаємо смоднянський сувенірний ринок, більш відомий як Косівський Базар, куди народні майстри з’їжджаються зі своїм товаром з усіх куточків Гуцульщини! Давно хотіли собі вишиванку - у вас буде можливість її тут купити. На базарі величезний вибір справжніх вишитих вишиванок за найнижчою ціною в Карпатах. Далі подивимось на місто з оглядового майданчика. Побачимо панораму на місто, річку Рибницю та Покутсько-Буковинські Карпати. З майданчика спускаємось до водоспаду Косівський Гук.

Переїзд у Верховину. Це старовинне гірське селище відомо своїми колоритними музеями, їх тут понад 20. Це і відомий музей "Тіні забутих предків" і Дідова аптека, музеї грибів, музей гуцульської магії, навіть штопора! Ми відвідаємо два найцікавіші музеї: музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів, де ви спробуєте потрембіти, та музей Дідова аптека, де продегустуєте смачний чай та настоянки. Якщо ви вже були в цих музеях, можна обрати інші (гід допоможе з вибором). 

За гарної погоди ми зможемо також піднятися на панорамний майданчик, де нещодавно встановили флагшток з прапором України. 

Переїзд до Чернівців. Поселення в готелі. Відпочинок.

 

День 4

Сніданок в готелі.

Коротка екскурсія-прогулянка історичним центром Чернівців аби відчути дух європейського міста з українським серцем за горнятком чернівецької кави. 

Переїзд в Кам'янець-Подільський, щоб зробити фото Старої фортеці і мати час на смачний подільський обід.

До 14:30 виїзд до Києва, прибуття до 21:00.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали