Гостинне Закарпаття (потяг)
- Екскурсія в Ужгород «Унгвар древній град»
- Замком «Паланок» та Ужгородський замок
- Берегове
Початок туру | Тур в аріхві |
Завершення туру | |
Кількість днів | 4 дні |
Кількість ночей | 1 ніч |
Нічні переїзди | 2 |
Активні дні | 2 |
Тип транспорту |
![]() |
Проживання | |
Місце зустрічі | |
Дод. послуги |
|
Тип харчування | Сніданок (2) |
Примітки |
Очікуйте інфолист
|
День 1
18:30 відправлення з Києва до Мукачево поїздом № 81.
Всі подробиці можна буде дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.
День 2
Прибуття до Мукачево 10:48. Сніданок.
На нас чекає знайомство з «май ліпшим варишом» (найкращим містом) – Мукачево та перлиною європейської фортифікації – замком «Паланок». Під час екскурсії ми побачимо середньовічні та модерні храми різних конфесій, бароковий палац, Ратушу.
Трансфер до готелю. Час для відпочинку.
Відправлення до Берегова – міста термальних джерел. Ви відпочинете у термальних басейнах, вода, яких є лікувальною та використовується для лікування органів дихання, серцево-судинної та центральної нервової системи. «Жайворонок» - ця вода змиє всю втому сьогодення (не забудьте купальники, рушники та шльопанці).
Ночівля.
День 3
Сніданок. Виселення.
Екскурсія в Ужгород «Унгвар древній град»
Нас чекає найменший і найзахідніший обласний центр України – Ужгород. Легендарний Ужгородський замок, що дав назву цілій європейській країні, майже три десятки міні-скульптур(кожна зі своєю «Великою історією), атмосферна вулиця Корзо – де найбільша концентрація «крафтового пива на квадратний метр», величний Хрестовоздвиженський кафедральний греко католицький собор XVIIст, багато затишних кав’ярень, чеський квартал та багато-багато іншого, що ви відкриєте для себе у місті над Ужем.
Переїзд на залізничний вокзал. Самостійне відправлення поїздом №81 з Ужгорода до Києва о 16.32.
День 4
О 09:37 прибуття до Києва. До наступних подорожей!