Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

От буває таке – прокидаєшся вранці і хочеш чкурнути куди-небудь, де ще ніколи не був! Де виноградники усіяні гронами і в повітрі витає цей терпкий аромат вина... І люди зустрічають тебе посмішкою серед прекрасних вулиць... Ні, це не Франція, це місто Берегове, яке залишить по  собі незабутні враження!

П'янке місто Берегове

Там, у підніжжя Карпат, де чисте повітря, дивовижні пейзажі і неймовірна атмосфера розташувалося чудове місто Берегове.

За рахунок свого місця розташування, він є найтеплішим на Західній Україні. Ви тільки уявіть собі – тепла золота осінь, чисте небо і смачне молоде вино...

А ще це чарівне місце славиться своїми лікувальними термальними водами. А які веселі фестивалі там проходять – це тільки треба бачити своїми очима.

Колоритності і шарму цьому місту не позичати – перевага угорського населення дуже позначилася на місцевій культурі. Не дарма це місце ще називають «Української Угорщиною».

Неперевершені пам'ятки Берегова

Пам'ятники архітектури, парки, сквери, виноградники, термальні басейни, стародавні винні підвали – і це далеко не всі визначні пам'ятки міста Берегове.

Розкішний палац графів Шенборнів – просто підкорить ваше серце. Він запам'ятається не тільки чарівним зовнішнім виглядом, але і неймовірним плануванням.
Вікон в палаці – скільки днів в році, кімнат, – скільки тижнів у році. А які леви його охороняють! Ви зобов'язані його побачити на власні очі! «Золотий павич» – ще один архітектурний витвір в цьому місті, який не залишить вас байдужим.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

 

Неможливо не згадати про лікувальні термальні води, температура яких сягає +53 градусів. І це ще далеко не все, чим може здивувати вас це прекрасне місто, адже воно зберігає секрети виноробів не одне століття!

Насичена історія Берегова

Вітчизняний закордон – так ще називають це прекрасне місце, яке розташовується в 5км від кордону з Угорщиною. Історія Берегово почалася з 1063 року, коли герцог Ламперт заснував місто Лампертгаза. Після руйнування татарськими військами його відновили і заселили саксами. У 1504 році вперше згадується назва Берегсас. Багато руйнувань довелося зазнати цьому місту. Не довгий період воно було під владою румунів і передано Чехословаччині, після входило до складу Угорщини, потім було звільнено радянською армією і стало входити до складу України.

 

Нинішню назву офіційно місто отримало в 1946 році. Саме вплив різноманітних культур і менталітету зробило це місце таким особливим, яке обов'язково ви захочете відвідати ще раз. 

25.10.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали