Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
  • Краса Трансильванії і Карпат
  • Стародавні монастирі
  • Незабутні екскурсії
  • Вузькоколійна залізниця "Гуцулка"
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 7 днів
Кількість ночей 5 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 6
Тип транспорту Залізниця + автобус
Проживання
, , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (5), Обід (1)
Примітки
Очікуйте інфолист

 

Румунія – це країна, яка має високий потенціал стати однією з найвідоміших туристичних країн Європи. Нам важко обрати найкращі місця для огляду, адже їх там маса! Кожен регіон цікавий та оригінальний по-своєму.

Пропонуємо вам поближче познайомитись зі щирою і щедрою країною. Відновити свої сили, сповнитись красою Трансильванії і Карпат! Зануритись в незвідану історію Румунії. Помандрувати фантастичними каньйонами. Насолодитись релаксом на тихих озерах. Помолитись в стародавніх монастирях.

 

1 день 

Збір групи в Києві о 22:00 на Центральному залізничному вокзалі із нашим представником.

*Квитки на потяг Київ — Чернівці — Київ можна придбати у нас.

 

2 день 

Прибуття в Чернівці. Зустріч із гідом на пероні вокзалу.

Ранній обід в одному із затишному ресторані в місті Чернівці (входить у вартість туру).

Посадка в автобус, виїзд на кордон. 

Проходження українсько-румунського кордону.

Переїзд в село Марджиня – це комуна в окрузі Сучава. Єдине село комуни також є важливим туристичним центром, розташованим на перетині основних туристичних маршрутів в Буковині.

Ознайомлення з гончарним ремеслом та "Чорною керамікою".

Виготовлення чорної кераміки займає особливе місце у жителів цього села і має старі традиції. Вироблена тут кераміка має чорний колір в результаті випалення. Гончарі Марджиня вважають виготовлення чорної кераміки своїм унікальним світовим досягненням.

Далі ми відвідаємо монастир Сучевіца. Монастир Сучевіца розташований в Буковині, на північному сході Румунії. Цей діючий православний монастир - один з восьми, включених до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Сучевіца була заснована в 1585-му році.

Поселення в готелі в місті Радівці.

Вечеря в готелі. Ночівля.

3 день 

Сніданок.

Виїзд на екскурсію «Душа Румунських Карпат».

Румунські гори є одними із найкрасивіших в  Європі. Будь то завдяки природі, краєвидам та глибокими ущелинам або романтичним селам. Ми вирушимо в подорож мальовничою дорогою на прізвисько «Трансальпіна - Рареу» через гірські хребти.

Таким чином, ви можете насолоджуватися незліченними приголомшливими видами, ідеальними поворотами або робити короткі прогулянки навколишніми дорогами. Неподалік вершини зупинимося на традиційний суп у місцевому ресторанчику, а в кількох кіосках ви можете спробувати домашні сири та копченості або купити кілька сувенірів.

Подорож по дорозі Трансальпіна до Дівочих скель.

"Дівочі скелі" розташовані на висоті 1634 метри, в горах Рарау і мають висоту 70 метрів. Найвища вершина досягає висоти 1651 метр. Площа заповідника - 933 гектари. Шлях до Дівочих скель починається у с. Пажоріта. Це - мальовнича траса Трансальпіна-Рареу.

Прогулянка до найвищих скель гірського масиву Рареу - 1538 м. Це місце називають "Душа Карпат". Фотосесія.

Вечеря в готелі. Ночівля.

4 день 

Сніданок, виселення з готелю.

Екскурсія "Румунська Гуцульщина".

Переїзд в село Молдовіца. Перед ІІ Св. війною більше половини населення цього села складали українці.

Екскурсія в музей гуцульської писанки в с.Молдовіца.

Далі нас чекає захоплююча подорож вузькоколійною залізницею "Гуцулка". Подорож триває 2,5 години.

З села Молдовіца до с. Палтин курсує справжня Карпатська вузькоколійка "Гуцулка". Для руху локомотиву використовується вугілля, і коли їдеш таким потягом, відчуваєш, ніби потрапив у кінець 19 століття. З вікон вагончиків можна помилуватись чудовими краєвидами Буковинських Карпат. Колія прямує спочатку через село, а потім - вздовж долини річки Молдовіца до села Палтин. Тут передбачена 40-хвилинна зупинка на обід. Вам запропонують традиційні буковинські гарячі страви: мамалига з бринзою, мічі, дичина, голубці, марітурі, десерт та глінтвейн.

Екскурсія в монастир Молдовіца. Монастир датується 1532-им роком. Його оточують стіни, 1.20 м. завширшки та 5 м. заввишки. Він унікальний завдяки декільком іконографічним цінностям, стилю опису і переважаючим червоно-коричневим колірним відтінкам.

Переїзд в місто Кимполунг Молдованеск. Поселення в готель, вечеря в готелі. Ночівля.

5 день 

Сніданок.

Факультативна екскурсія «Краса й чарівність природи Румунії».

Переїзд в Тиргу-Нямц.

Екскурсія до фортеці Нямц. Сувора цитадель зберігає історії про мужність та лицарство. Почали її закладати тевтонські лицарі, а добудовував Штефан Великий. Незвична архітектура, неймовірно високі та товсті стіни, та найбільше вражає міст на 11 стовпах, що йде напівколом. Нещодавно фортецю відреставрували, тож є чим помилуватись.

Переїзд до каньйону "Біказ". Найдовша і найглибша ущелина у Румунії, що з'єднує Трансильванію із Буковиною, прямовисні скелі та «Пекельна брама» - найвужче місце, що ніби зчавлює з боків. На прогулянці ви зможете зробити ефектні фото цього природного дива. Висота скель від 300 до 500метрів.

Екскурсія до мальовничого гірського озера - «Червоного озера».

Природне озеро на північному сході Румунії, в Східних Карпатах, поруч з ущелиною Біказ. Озеро утворилося в 1837 році в результаті сильних зливових дощів і потужного обвалу скель, які перекрили гірську річку, утворивши дамбу. Зі скляного оглядового майданчика відкривається фантастичний вид на озеро.

Обід біля озера в місцевих ресторанчиках.

Для бажаючих, факультативно, буде можливість поплавати на озері на лодках.

Вечеря в готелі. Ночівля.

6 день 

Сніданок.

Виїзд на екскурсію в місто Борша - невелике гірське містечко, розташоване недалеко від східного краю Марамуреш, Борша є гарною базою для піших походів у масиви Родна та Марамурешуй.

Зупинка для фотосесії й огляду гірських краєвидів на перевалі Прислоп ( висота 1416 метрів), який розділяє Буковину і Марамуреш.

Далі на маршруті катання на крісельному підйомнику до водоспаду «Кайлор». Прогулянка близько 1 км, серед фантастичних краєвидах Мармароських гір, вершинах висотою понад 2000м, льодовикових озерах та найвищий водоспад Східних Карпат – Кайлор, який має висоту близько 110м.

Спуск на підйомнику до автобуса. Огляд курорту "Борша". Обід в місті Борша.

Відвідування водоспаду Мара.

Вечеря в готелі. Ночівля.

7 ДЕНЬ 

Сніданок. Виселення із готелю.

Переїзд в село Путна. Перевал Чумирна (висота 1 109 м.) Зупинка та фотосет.

Відвідування Путнянського монастиря — православний чоловічий монастир у Румунії, в селі Путна Сучавського повіту. Належить Румунській Православній Церкві. Заснований 1466 року молдавським воєводою Штефаном III. Названий за місцем розташування, на честь Успіння Богородиці. Був одним із найважливіших культурних центрів Молдавського князівства. Огляд печери на території монастиря.

Радівці – перша столиця Молдови. Виїзд  в старовинне місто Радівці, відвідування старовинного монастиря Богдана.

Обід у місті.

Зупинка біля супермаркету.

Виїзд на румунсько-український кордон.

Трансфер до вокзала міста Чернівці. Закінчення екскурсійної програми.

О 21:17 год. відправлення потягу до Києва.

екскурсійні тури в Румунію

екскурсійні тури в Румунію

Пам'ятки туру
Міста що відвідуються
01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали