Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Львів та Замки Львівщини

Фішки туру:
  • Екскурсія у підземелля міста, де видобувають чорне золото
  • Старовинні замки Львівщини та унікальні експонати
  • Факультативна екскурсія на Личаківський пантеон
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист

1 День

6:30 Збір групи в Києві біля Південного залізничного вокзалу та виїзд в автобусний тур.
До Львова прибуваємо орієнтовно о 14:30. 

Поселення у готель "Ірена" 3*, який розташований в історичній частині міста (2 км до центру). 

Обід у готелі.

тури в кам'янець-подільський

Ближче до вечора - початок екскурсії Львовом. Оновимо свої враження про це чарівне місто! На нас чекає містична екскурсія "Підземелля Львова: від єзуїтів до домініканців". Спускаємось у підземні зали храму апостолів Петра і Павла - колишнього єзуїтського костелу, просякнутого таємницями ордену. Зазирнемо у підземелля старовинної аптеки та до таємничого підвалу кав'ярні "Лівий берег", що нашепчуть вам свої історії. Секретні алхімічні лабораторії, таємні зустрічі, хитрі втечі - ці стіни пам'ятають багато цікавого! Наприкінці дізнаємось, де добувають чорне золото... чорну-чорну каву!

Вільний час у чудовому місті. Зазирніть в місця, де ще не були, пройдіться затишними вулицями чи скуштуйте галицькі смаколики. 

 

2 День

Сніданок у готелі.

Екскурсія на Личаківський пантеон (за бажанням). Це більш ніж місце смутку, це місце пам'яті та історії. Тут знаходяться поховання видатних людей України та не тільки України, встановлено близько 500 скульптур та барельєфів, які є справжніми шедеврами. Знані імена, пишні фамільні  склепи, скульптури, які "плачуть"... Ніхто не може залишитись байдужим до особливої атмосфери та містичних легенд, що оточують Личаків... 

екскурсії в кам'янець-подільський з києва

Вільний час на обід і самостійні прогулянки містом

Ближче вечора зустрічаємось знову та вирушаємо підкорювати Високий замок. Це загадкове місце вабить всіх гостей міста, адже саме звідси започатковувався славний град, який ми всі так любимо.

3 День

Сніданок у готелі. 

Сьогодні ми повертаємось у Київ, але по дорозі відвідаємо неймовірні замки Львівщини

екскурсії в кам'янець-подільський з києва

Переїзд у Золочів. Огляд головної візитної картки міста - Золочівського замку, побудованого у першій третині XVII століття, як оборонна фортеця. Протягом століть змінював своє призначення, був королівською резиденцією, панською садибою, в'язницею, навчальним закладом. Зараз Золочівський замок - відділ Львівської картинної галереї. Тут зберігаються витвори мистецтва, старовинні картини видатних художників, витончена порцеляна, килими та скульптури.  

Переїзд у Підгірці та зустріч з не менш цікавим об'єктом. Його бачили всі, хоча, можливо, і не здогадувалися, що він розташований в Україні. У фільмі "Д'Артаньян і три мушкетери" його зробили Лувром. Мільйони глядачів співпереживали героям фільму і були впевнені, що це середньовічна Франція! І тільки одиниці знали, що "кіношний" Лувр насправді - Підгорецький замок.

Завершувати нашу подорож у цей день буде Олеський замок - пам'ятник архітектури XIII-XVIII ст. національного значення, єдина в Україні фортеця часів Київської Русі.

Прибуття до Києва орієнтовно до 22:00.

Також перегляньте інші тури по Україні, вас точно щось зацікавить!

екскурсії з києва в кам'янець-подільський

екскурсії в кам'янець-подільський замок

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали