Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Грецький поцілунок - острів Лефкада

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

Виїзд з Одеси автобусом євро-класу. Переїзд по території Румунії та Болгарії. 

Сніданок. Переїзд по території Болгарії. Прибуття в Грецію, в м Каламбака, який розташований біля підніжжя «ширяють» у повітрі візантійських монастирів Метеор. Вечеря в національній таверні. Всі бажаючі зможуть піднятися на оглядовий майданчик для фотосесії на фоні неймовірного заходу. Ночівля.

Каламбака фото

Сніданок. Відвідування одного з монастирів монастирського комплексу. Переїзд на острів Лефкада. Для учасників пленеру - зустріч з учнями муніципальної художньої школи. Екскурсія по вечірньої столиці острова - Лефкас (10 євро / чол). Переїзд на курорт Нідри. Вечеря в традиційній таверні. Ночівля.

Лефкада фото

Сніданок. Усіх бажаючих запрошуємо здійснити морську прогулянку на найкращі пляжі островів Лефкада, Меганісі, Кефалонія, Ітаки (вартість 35 євро дор / 25 євро діти до 12 років). Вільний день для відпочинку на морі. Вечеря в традиційній таверні. Ночівля.

Сніданок. Виїзд на оглядову екскурсію по острову Лефкада (вартість 15 євро / чол), під час якої Ви відвідаєте монастир Богородиці Фанеромені, традиційну виноробню, на якій познайомитеся з процесом виробництва вина з місцевих сортів винограду (вартість дегустації 5 євро / чол), побачите вітряні млини , зробите зупинку для купання на одному з пляжів західного узбережжя острова і зможете пообідати в одному з найкрасивіших бухт острова - Сівота. Ночівля.

Сніданок. Вільний день для відпочинку на морі. Вечеря в національній таверні. Ночівля.

Сніданок. Виїзд на материк. Відвідування міфічної річки Ахерондас з рафтингом (15 євро / чол) - місце неймовірної природної краси, де за легендою мати занурила давньогрецького героя Ахіллеса в джерельні води, тим самим зробивши його безсмертним. Переїзд в Мецово - гірську столицю сирів. Тут Ви зможете спробувати і купити місцеві унікальні сири мецовоне, Гравьера, пармезану, мецовела. Переїзд на територію Болгарії в Санданські. Ночівля.

Сніданок. Переїзд по території Болгарії і Румунії. Транзитний нічліг.

Сніданок. Виїзд на Україну. Прибуття в Одесу.

09.08.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали