Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Чи  цікавилися ви коли-небудь старовинним ремеслом? Таким, наприклад, як гончарство, ковальство, лозоплетіння? У них є щось особливе, незвичне для нашого повсякденного життя. Саме через ремесло, побут і культуру найцікавіше пізнати нашу країну. Село Іза з величезним задоволенням познайомить вас з одним з них.

Іза - столиця лозоплетіння і не тільки!

 У 5 кілометрах від міста Хуст, що в Закарпатській області, є село, яке вважається дуже заможним, зі своїми великими і красивими будинками. І це село Іза, яке є столицею лозоплетіння.

Саме тут ви можете ознайомитися з шедеврами цього прекрасного мистецтва. Різноманітність предметів з лози просто вражає: фігурки птахів і тварин, кошики різних форм, вази, глечики, а також столи, крісла, стільці і ще багато чого.

Секрети лозоплетіння передаються з давніх часів із покоління в покоління.

Цікаві пам'ятки села Іза 

Було б дивно, якби в такому чудовому місці не було можливості помилуватися чимось особливим. Село Іза так само має свої пам'ятки.

Сувенірний ринок є дуже улюбленим серед туристів не тільки України, і це не дивно. Хто б не хотів привезти собі неймовірно красиву вазу з лози або навіть будиночок для свого домашнього улюбленця? Також тут можна відвідати приватну сироварню, ознайомитися з процесом і спробувати неймовірно смачний сир.

Неможливо не відвідати водоспад Городилов, де є шанс побачити червону плямисту саламандру, занесену до Червоної книги України. У селі розташован чоловічий Свято-Миколаївський монастир, в якому дбайливо зберігаються мощі святого преподобного Олексія Карпатського.

Недалеко від села знаходиться відома на усю країну ферма, в якій розводять плямистих оленів.

 

Ви познайомитесь з історією Ізи? 

Село названо було на честь першого поселенця на цій території на ім'я Ізай. Історія Ізи бере свій початок в далекому 1387 році. Основною справою жителів даної місцевості було землеробство.

В кінці 19 століття стало активно розвиватися лозоплетіння на цій території. Іван Кашко став одним з перших, хто почав займатися цим ремеслом і навчати своїх синів.

Так і почала розвиватися столиця лозоплетіння. Свято-Миколаївський храм і монастир були засновані в 1921 році.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

22.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали