Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Що день прийдешній вам готує буде залежати тільки від вас. І якщо чергове дозвілля ви вирішите провести вдома, то нового ви точно для себе нічого не відкриєте. І дуже даремно, адже Сумська область сповнена цікавих місць і пам'яток. Чого тільки варте місто Конотоп, дарма обділене увагою багатьох. Чи готові дізнатися щось нове і цікаве? Тоді вирушайте з нами!

Цікавий Конотоп!

Мабуть, чули про це місто багато. Засноване було воно як польська фортеця. Але чи знаєте ви, чому воно так називається?

У легенді розповідається, що колись в цих місцях були непрохідні болота, в яких загинуло багато вершників татаро-монгольського кінного війська. Так і прозвали це місце – Конотоп. Ще зі шкільної програми багато хто знає про битву, яка тут відбулася.

Але популярність прийшла до цього краю разом з твором Квітки-Основ'яненка «Конотопська відьма». А ще Коля Герасимов, герой «Гості з майбутнього», розповідав, що він родом з цього славного міста. Ну хіба можна упустити можливість і не відправиться в цей мальовничий край?

Пам'ятки Конотопа, гідні вашої уваги!

Місто, яке так часто згадується в літературі, не може бути нудним і нецікавим, ви згодні? Пройдіться для початку по місцевим музеям: авіації, музей-садиба М.І. Драгомирова.

А краєзнавчий музей міста, між іншим, є одним з найстаріших у всій області! Особливе місце в місті займають культові споруди. Одним з найбільш примітних є Свято-Вознесенський собор. Тут, на території, знаходиться родинний склеп Драгомирова. Тому в народі церкву називають Драгомирівська, і побудована вона була в 1846 році.Також варто відзначити природні пам'ятки Конотопа. Знаходиться населений пункт на річці Єзуч. Крім того, через саме місто протікає річка Липка. Улюбленими місцями відпочинку городян є загати. Також відомий цей край і Конотопським дендропарком. Але справжнім багатством є ландшафтний парк «сеймський», флора і фауна якого вражає. І якщо у вас буде можливість відвідати його – не пропустіть свій шанс!

 

Що в твоїй історії, Конотоп?

Як польська фортеця місто було відоме ще в 1638 році. Військами Хмельницького був звільнений через десять років. Саме тоді було присвоєно поселенню статус міста. Відома всім Конотопська битва, під час якої військо гетьмана Виговського перемогло війська Трубецького, відбулася в 1659 році. Кожен період вносив щось своє в місто.

Але, щоб перейнятися історією Конотопа, необхідно тут побувати. Та й взагалі, приїхати сюди варто кожному, адже хочеться подивитися на місто, яке так часто можна зустріти в літературних творах. І мова не тільки про твір Квітки-Основ'яненка. Згадується цей край і в оповіданні Буніна «В таку ніч». А головний герой з книги «Один на крижині» В. Шитова, також родом звідси.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали