Надіслати другу
написати нам
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

##Код введено невірно
Введіть символи з картинки
ПНВТСРЧТПТСБНД
25262728293001020304050607080910111213141516171819202122232425262728292930310102030405

Що день прийдешній вам готує буде залежати тільки від вас. І якщо чергове дозвілля ви вирішите провести вдома, то нового ви точно для себе нічого не відкриєте. І дуже даремно, адже Сумська область сповнена цікавих місць і пам'яток. Чого тільки варте місто Конотоп, дарма обділене увагою багатьох. Чи готові дізнатися щось нове і цікаве? Тоді вирушайте з нами!

Цікавий Конотоп!

Мабуть, чули про це місто багато. Засноване було воно як польська фортеця. Але чи знаєте ви, чому воно так називається?

У легенді розповідається, що колись в цих місцях були непрохідні болота, в яких загинуло багато вершників татаро-монгольського кінного війська. Так і прозвали це місце – Конотоп. Ще зі шкільної програми багато хто знає про битву, яка тут відбулася.

Але популярність прийшла до цього краю разом з твором Квітки-Основ'яненка «Конотопська відьма». А ще Коля Герасимов, герой «Гості з майбутнього», розповідав, що він родом з цього славного міста. Ну хіба можна упустити можливість і не відправиться в цей мальовничий край?

Пам'ятки Конотопа, гідні вашої уваги!

Місто, яке так часто згадується в літературі, не може бути нудним і нецікавим, ви згодні? Пройдіться для початку по місцевим музеям: авіації, музей-садиба М.І. Драгомирова.

А краєзнавчий музей міста, між іншим, є одним з найстаріших у всій області! Особливе місце в місті займають культові споруди. Одним з найбільш примітних є Свято-Вознесенський собор. Тут, на території, знаходиться родинний склеп Драгомирова. Тому в народі церкву називають Драгомирівська, і побудована вона була в 1846 році.



Також варто відзначити природні пам'ятки Конотопа. Знаходиться населений пункт на річці Єзуч. Крім того, через саме місто протікає річка Липка. Улюбленими місцями відпочинку городян є загати. Також відомий цей край і Конотопським дендропарком. Але справжнім багатством є ландшафтний парк «сеймський», флора і фауна якого вражає. І якщо у вас буде можливість відвідати його – не пропустіть свій шанс!

 

Що в твоїй історії, Конотоп?

Як польська фортеця місто було відоме ще в 1638 році. Військами Хмельницького був звільнений через десять років. Саме тоді було присвоєно поселенню статус міста. Відома всім Конотопська битва, під час якої військо гетьмана Виговського перемогло війська Трубецького, відбулася в 1659 році. Кожен період вносив щось своє в місто.

Але, щоб перейнятися історією Конотопа, необхідно тут побувати. Та й взагалі, приїхати сюди варто кожному, адже хочеться подивитися на місто, яке так часто можна зустріти в літературних творах. І мова не тільки про твір Квітки-Основ'яненка. Згадується цей край і в оповіданні Буніна «В таку ніч». А головний герой з книги «Один на крижині» В. Шитова, також родом звідси.

Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали