Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Обираючи місце для відпочинку, ми хочемо, аби воно задовольняло всі наші потреби. Якщо це море – то аквапарки, хороші готельні номери і розваги. А якщо це термальні джерела Закарпаття? Ну не тільки ж купатися там, хочеться і побачити  щось особливе, що прикрасить цю лікувально-профілактичну відпустку.

Таким місцем стане для вас село Косонь. Туристи, які відпочивали тут раніше, із задоволенням повертаються сюди знову. Примітно те, що на території України і, зокрема, на території Західної України, існує дуже багато курортів, де можна поправити здоров'я. Але якщо ви віддали перевагу селищу Косонь хоча б один раз – Ви захочете повернутися сюди знову. І якщо ви це зробите – ми вас зрозуміємо;)

Косонь – затишне  місце з термальними джерелами

Кожен з нас чув про термальних джерелах і про те, як позитивно вони впливають на весь наш організм. Але чути – це одне, вам обов'язково варто хоч раз побувати там.

Косонь стане для вас ідеальним місцем для прекрасного відпочинку. Крім термальних вод тут ви відкриєте для себе цікаві пам'ятки старовинного села і насолодитеся природою Закарпаття.

На відміну від курорту Косино, що знаходиться в парі кілометрів від села, де туристів завжди багато, тут все інакше: спокійно, розмірено і затишно.

Не всім відомі пам'ятки села Косонь

Чим старша людина, тим більше цікавого вона може розповісти. Це ж стосується селищ, сіл і міст. Крім унікальних термальних вод, Косонь здивує вас і архітектурними пам'ятками.

Реформаторська церква, яка з самого початку будувалась як монастир ще в 13-14 століттях, була перебудована з 1642 по 1654 роки. Вона безумовно заслуговує на увагу. Також ту знаходиться католицька церква 1832 року. З давніх часів в селі збереглися винні підвали, так як раніше ця територія славилася своїми виноградниками і якісним вином.Цікавим для туристів стане палац Етвеша, який представляє собою одноповерхову будівлю, побудовану в 1703 році сім'їю Рац. Кілька років поспіль в селі проходить фестиваль бограча, на який з нетерпінням чекають як місцеві жителі, так і туристи.

 

Історія цікавого села Косонь

Невелике, але затишне і цікаве село, з прекрасними пам'ятками і красивою природою. Історія Косоні бере свій початок в 1333 році. Колишні назви села – Кассан, Козунь. У 1496 році згадується як невелике містечко Мезекосонь. Як і більшість територій в той час, цю місцевість так само не обійшли набіги татар.У 1595 році поселення відродилося і стало центром реформаторського приходу. За весь час було під владою угорців і чехів, а на даний момент являє собою мальовничий куточок нашої країни, з прекрасними термальними джерелами і цікавими архітектурними пам'ятками.

18.11.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали