Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Вам доводилося бувати на бальнеологічному курорті? Це справжнє лікування водними процедурами. Такі курорти дуже популярні серед багатьох туристів. І ми пропонуємо вам відвідати одне з таких місць – Лумшори. Представниці прекрасної статі не приховують свого задоволення від відпочинку тут. Багато повертаються додому з відчуттям легкості, що помолодшали на пару-трійку, а то і більше, років. І якщо ви хочете випробувати на собі цілющі властивості, які дарує цей курорт – збирайте свої речі і приїжджайте сюди на відпочинок. Фізичне, психологічне і моральне задоволення гарантовані.

Лумшори – лікувальний куточок нашої країни!

Оточене з усіх боків засніженими горами, хвойними і буковими лісами, а також водоспадами, село Лумшори наче захищає себе і своїх гостей від зовнішнього світу.

На території села протікає річка Туричка. Цей куточок Закарпаття справжнє скарбниця для туриста.

Тут можна і оздоровитися,  насолодитися мальовничими пейзажами і незабутньою природи. Як приємно зануритися у величезний чан з гарячою мінеральною водою, розслабитися, отримати море задоволення і енергії, а потім охолодитися в гірській річці.

Для любителів гірськолижного спорту тут є підйомник на 300м.

Природні пам’ятки села Лумшори

Безумовно, головною особливістю цього чудового місця є бальнеологічний курорт. Купання в чанах з мінеральною водою, яка підігрівається до температури +45 градусів моє позитивний ефект на весь організм – імунну систему, серцево-судинну і нервову.

А як тут відпочиває душа! Чудовими і неповторними пам'ятками наділила Лумшори сама природа. На території можна насолодитися видами 5 водоспадів. Основні і найвідоміші з них це Соловей і Партизан, які завжди приваблюють туристів. Не менш гарними постануть перед вами і водоспади Переступень, Буркач і Крутило. А як прекрасна Полонина Руна - найбільша серед усіх в Карпатах.

 

Це величезний комплекс альпійських лугів, який відкривається вашому погляду. Неподалік села знаходиться орнітологічний заповідник «Соколині скелі», який є одним із наймальовничіших куточків Закарпаття.

 Давня історія села Лумшори

Свій початок історія курорту Лумшори бере в далекому 1600 році. Вже тоді люди почали використовувати дерев'яні купелі з мінеральною водою, які розігрівали за допомогою розпеченого каміння.Через деякий час були відлиті два чавунні чани, один з яких до цих пір зберігся в селі. З кожним роком все більше туристів приваблює даний курорт. А у вас вже з'явилося бажання скупатися в цілющому чані і отримати незабутні враження?
 

21.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали