Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хто не мріяв хоч раз опинитися в старовинному місті, повному різних історичних пам'яток, природних багатств і багатовікової історії? У таких краях перестаєш помічати щоденну суєту сучасності. Одним з таких куточків нашої країни є місто Ромни. Це дивовижне місце, де рукотворні шедеври поєднуються з природним багатством. Після відвідин цього міста у вас залишаться тільки найкращі враження.

Ласкаво просимо в Ромни!

Мальовниче містечко розкинувся на берегах однойменної річки, звідки і взяло назву.

Хоча, є припущення, що назву місто взяло від дивовижних квітів – ромашок, які щороку застеляють, немов покривалом, ці берега. Тут дивовижне повітря, приємна атмосфера і доброзичливі жителі.

Сумська область, в якій і знаходиться місто Ромни, взагалі славиться своєю відкритою душею і гостинністю. Місто терпіло руйнування і спустошення, але сьогодні воно, все так само гарне, привабливе і улюблене багатьма.

Знайомство з пам'ятками Ромен

У цьому славному місті встановлено перший в Україні повнорозмірний пам'ятник Т. Г. Шевченка! Мабуть, з нього і варто почати знайомство з цим краєм.

Після цього, зверніть увагу на різноманітну архітектуру культових споруд. Найстарішою будівлею в місті є Собор Святого Духа 1689-1746 років, споруджений в стилі українського бароко. Не менш приваблива і церква Св. Вознесіння 1795-1801 років.

Не пропустіть можливість вивчити експозицію краєзнавчого музею, який вважається найбільш багатим в області. Тут представлено безліч експонатів, які розповідають про історію та природу цього краю. До яскравих і цінних пам'яток Ромен варто віднести і садово-паркові шедеври – Огнівщіна і Пивний ліс.Особливою популярністю серед туристів користується унікальний природний пам'ятник – гора Золотуха. Також варто познайомитися з великим тваринним і рослинним світом Біловодського гідрологічного заказника, який знаходиться в заплавах річки Сула і займає площу понад 1500га.

 

Подорож в історію Ромен

Вперше місто згадується в «Повчанні» Мономаха, як місто-фортеця ще в 1095 році. Важкі часи для даного краю настали в 1239 році, коли невелике містечко було повністю знищений монголо-татарами. Але воля до життя не зламала ці землі і до XVI століття відродився в історії місто Ромни.

У 1783 році було присвоєно статус міста, який до цього дня випромінює неймовірну любов до життя. Не пропустіть можливість отримати насолоду від багатства і гостинності цього краю!

06.08.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали