Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хто не мріяв хоч раз опинитися в старовинному місті, повному різних історичних пам'яток, природних багатств і багатовікової історії? У таких краях перестаєш помічати щоденну суєту сучасності. Одним з таких куточків нашої країни є місто Ромни. Це дивовижне місце, де рукотворні шедеври поєднуються з природним багатством. Після відвідин цього міста у вас залишаться тільки найкращі враження.

Ласкаво просимо в Ромни!

Мальовниче містечко розкинувся на берегах однойменної річки, звідки і взяло назву.

Хоча, є припущення, що назву місто взяло від дивовижних квітів – ромашок, які щороку застеляють, немов покривалом, ці берега. Тут дивовижне повітря, приємна атмосфера і доброзичливі жителі.

Сумська область, в якій і знаходиться місто Ромни, взагалі славиться своєю відкритою душею і гостинністю. Місто терпіло руйнування і спустошення, але сьогодні воно, все так само гарне, привабливе і улюблене багатьма.

Знайомство з пам'ятками Ромен

У цьому славному місті встановлено перший в Україні повнорозмірний пам'ятник Т. Г. Шевченка! Мабуть, з нього і варто почати знайомство з цим краєм.

Після цього, зверніть увагу на різноманітну архітектуру культових споруд. Найстарішою будівлею в місті є Собор Святого Духа 1689-1746 років, споруджений в стилі українського бароко. Не менш приваблива і церква Св. Вознесіння 1795-1801 років.

Не пропустіть можливість вивчити експозицію краєзнавчого музею, який вважається найбільш багатим в області. Тут представлено безліч експонатів, які розповідають про історію та природу цього краю. До яскравих і цінних пам'яток Ромен варто віднести і садово-паркові шедеври – Огнівщіна і Пивний ліс.Особливою популярністю серед туристів користується унікальний природний пам'ятник – гора Золотуха. Також варто познайомитися з великим тваринним і рослинним світом Біловодського гідрологічного заказника, який знаходиться в заплавах річки Сула і займає площу понад 1500га.

 

Подорож в історію Ромен

Вперше місто згадується в «Повчанні» Мономаха, як місто-фортеця ще в 1095 році. Важкі часи для даного краю настали в 1239 році, коли невелике містечко було повністю знищений монголо-татарами. Але воля до життя не зламала ці землі і до XVI століття відродився в історії місто Ромни.

У 1783 році було присвоєно статус міста, який до цього дня випромінює неймовірну любов до життя. Не пропустіть можливість отримати насолоду від багатства і гостинності цього краю!

06.08.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали