Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви – любитель історії? Вам подобається відкривати для себе щось нове? Відмінно! У нас є деяка цікава пропозиція для вас. Сподіваємося, що у вас в розпорядженні є якісь вільні вихідні, які ви можете присвятити міні-подорожі. І якщо ви все ще не знаєте, де побувати, якщо ви думаєте, де можна насолодитися неймовірними краєвидами, цікавими пам'ятками і просто відчути себе щасливим? Ми вам підкажемо! Пора збиратися і сміливо вирушати в Сербичани!

Сербичани вас зачарують!

Прекрасне невеличке село Сербичани розташувалося в Чернівецькій області, яка славиться своєю унікальною природою і багатовіковою історією.

Природне багатство села просто закохує в себе гостей і туристів. Прекрасні пейзажі, насичені зеленню навесні і влітку, унікальні відтінки жовтих і червоних в осінній період. А як приємно опинитися тут взимку, коли сніговою ковдрою оповита земля!

Приїжджайте сюди і переконайтеся в цьому самі!

Унікальні пам'ятки села Сербичани

Будь-яке, навіть найменше село Чернівецької області має свою родзинку, яка обов'язково приверне вашу увагу.

Головною архітектурною пам'яткою села Сербичани є Архангело-Михайлівська дерев'яна церква 1846 року поряд з якою знаходиться невелика дзвіниця, схожа за стилем. Невелика каплиця, яка знаходиться тут, служить родинною усипальницею для колишніх власників села.

Доповнює ці пам'ятники архітектури унікальна природна краса, якою славляться ці місця. Чисте повітря, відмінна екологія та чудові світанки – це те, що зробить ваш відпочинок незабутнім. При бажанні, ви можете відвідати сусідні села і міста, які також знайдуть чим вас порадувати.


 

Давня історія села Сербичани

Багатовікова історія Сербичани безумовно викликає величезний інтерес. Перші письмові згадки про село датуються 1602 роком. У центрі села були знайдені сліди трипільської культури, що свідчить про поселення на цій території в далекому 3 тисячолітті до нашої ери. За весь час існування дана територія перебувала під владою Київської Русі, Галицько-Волинського князівства і Молдавського.

 

На сьогоднішній день це затишне село з приємними і гостинними жителями, чудовою екологією і невимовною красою. У вас є можливість побачити все це на власні очі, не прогавте свій шанс!

22.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали