Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Синевирська Поляна

Україна, Закарпаття, Закарпатська

Чи вірите ви в дива? Чи ви втратили цю віру і хотіли б знову її знайти? Відчути чарівне почуття радості, любові і повного покою. Тоді кидайте усі свої справи і вирушайте до Синевирської Поляни, там дива вам гарантовані! Це просто нереальне місце, і ми вам це говоримо, як мандрівники з досвідом! Енергетика тут така, що словами передати її просто неможливо! Захоплюючі дух пейзажі провокують у свідомості пульсацію лише одного слова: «Фантастично». Тут хочеться присісти з ароматним трав'яним чаєм в глиняній чашці і годинами дивитися вдалину...

Легендарне село Синевирская Поляна

На березі крижаного озера, серед первозданної природи, на території національного парку, є село Синевирська Поляна, оповите легендами.

У цей прекрасний куточок з величезним задоволенням їдуть туристи. Це місце обіймають таємниці і загадки, які доброзичливі місцеві жителі розкажуть з величезним задоволенням.

Але найцінніше – це, мабуть, неймовірні види, які відкриваються тут. Здається, природі знадобилося аж ніяк не одне століття, щоб ми зараз могли милуватися цією красою. Але, треба віддати належне і місцевому населенню, яке з турботою і трепетом ставиться до Поляні.

Сила-силенна щасливих і шалено яскравих фотографій звідси гарантовані. Тут ваша душа відпочине і найцікавіше – саме тут ви зможете сісти, подивитися в нікуди і зловити себе на думці, що ваша свідомість вільна і ви ні про що не думаєте. А чи не цього ви хочете прямо зараз?

Неповторні пам'ятки Синевирської Поляни 

Ви можете собі уявити місце, яке зцілює душу і тіло, дарує щасливе кохання, заворожує своєю красою, яку описують поети... І все це – Синевирське озеро, яке ще називають «Морське око». Воно входить в список чудес України.Найчистіша вода відображає в собі вікові ліси і схили гір, тим самим відкриваючи нам неймовірні пейзажі. І це не єдина пам'ятка Синевирської Поляни. Музей лісосплаву, який знаходиться тут, є єдиним в Європі.

 

І, звичайно ж, не можна обійти увагою невеликий водоспад Кам'янка. Дерев'яна церква 18 століття, пам'ятники архітектури, щорічний фестиваль етнічної музики – все це чекає на вас тут!

Загадкова історія Синевирської Поляни 

Точна дата виникнення села невідома, але історія Синевирської Поляни бере свій початок ще в Середньовіччі. Перші письмові згадки датуються 17 століттям. За легендою, на цій території оселилися втікачі, які шукали волі від панщини і знайшли тут її, в честь чого і названо було село Свобода. Через деякий час, любов княжни Синь і пастуха Вир дали нинішню назву прекрасному диву природи – Синевирському озеру.Існує багато варіантів легенди, але кожна з них свідчить у кінці про появу озера, схожого на око закоханої дівчини. Вам обов'язково варто приїхати сюди і поринути у світ казки!

25.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали