Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Якщо вам набридли галасливі, метушливі міста, в яких неможливо дихати на повні груди, тоді прийшов час змінити обстановку. Просто необхідно вибрати пункт призначення, в якому ви зможете відпочити і душею, і тілом. І ідеально для цього підійде затишне містечко Суми! Тут прекрасно все – починаючи від природи і гостинності місцевих жителів, і закінчуючи цікавими пам'ятками культури та архітектури. Життя прекрасне, і приїхавши сюди ви зможете в цьому переконатися!

Суми – освіжаючий ковток радості!

Свої володіння місто розкинуло на березі річки Псел, яка приваблює своєю чистотою і красою любителів зеленого туризму.

Назву місто отримало від припливу Псел – річки Сумки. За легендою, на її березі знайшли три торби з грошима, від чого і пішла назва водойми. Тривалий час Суми були оборонним форпостом, але з часом втратив ці функції.

Сьогодні це чудове містечко, де можна добре провести час. Якщо вам випаде можливість відвідає цей край, то обов'язково відвідайте найцікавіші його місця.

Прогулянка пам'ятками Сум

Особливу увагу привертає велика кількість культових споруд міста. Чого тільки вартий розкішний і величний Спасо-Преображенський храм 1776-1780 років, який знаходиться в самому серці міста. Тут гармонійно поєднуються одразу кілька архітектурних стилів – бароко, ренесанс і класицизм.

А як заворожує бездоганність Троїцького собору, який дуже нагадує палац. Але, крім сакральних споруд, є ще багато інших пам'яток Сум, які вас зацікавлять. Візитна картка міста – вишукана і красива біла альтанка, зроблена без єдиного цвяха з різьбленого дерева. Обов'язково сфотографуйте на її тлі! До речі, обов'язково прогуляйтеся по Троїцької вулиці і зверніть увагу на Олександрівську гімназію. Червоні стіни будівлі більше нагадують невеликий палац, ніж навчальний заклад.Якщо ви подорожуєте з дітьми, то обов'язково відвідайте парк «Казка», де крім атракціонів, вашу дитину чекатимуть казкові герої. У місті є музеї і багато цікавих пам'яток. Є навіть пам'ятник цукру-рафінаду. Місто дуже різноманітний і барвистий. Тут кожен зможе знайти щось для себе.

 

Подорож в історію Сум

Засноване місто на березі річки було козаками, які бігли від поляків, ще в 1653 році. Перебувала в минулі часи тут дерев'яна фортеця, а місто було форпостом для захисту від татар. Місто відвідував навіть сам Петро I. Активний розвиток і містобудування почалося в XIX столітті.

Історія Сум розповідає про таких гостей міста, як Г. Сковорода, Т. Шевченко та інші видатні особистості. Сьогодні це приємне і затишне місто, де можна насолодитися численними пам'ятниками, мальовничою природою, а також отримати масу вражень.

08.07.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали