Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Вітрильна яхта

від 0 грн.
За місце в день
Забронювати

Йдемо на яхті Dufour GibSea 434 на якій 4 двомісні каюти

На яхті:

  • Дві душових з гарячою водою
  • Холодильник і газова плита
  • Електрика і мобільний інтернет
  • Гумовий човен з мотором для висадки в диких місцях

Що робити на островах в Греції? Готувати на яхті і пробувати грецьку їжу в тавернах, спати на кок-піті обіду і в затишній каюті вночі, плавати в бухтах і у чарівних пляжів, досліджувати острів на квадроциклах, мопедах, велосипедах і пішки. Фотографувати очима, знімати відео на флешку своєї пам'яті.

Зривати пахучі апельсини прямо з дерев і є цілим соковиті лимони. Бігати вранці чи ввечері пятерочку і потім змивати зусилля в морській воді.

Дивитися на море ... Його так нескінченно багато ... Воно живе ... Має душу і характер ... Різні форми і прояви ...

Ви закохаєтесь в ці місця, в Грецію, в острова, в яхтинг і море. І море ответітвзамен. Воно займе вас вітрами, іноді холодними, а частіше теплими. Воно буде цілувати в щоки бризками під час руху човна високими хвилями.

Воно буде балувати делікатесами: восьминогами, креветками, рибою, кальмарами і мідіями. Воно буде тихо співати колискову, коли ви будете засипати вночі вночі. Воно теж полюбить вас.

Що може бути краще ніж тиждень відпустки? Тільки тиждень відпустки на яхті. Відчувати себе частиною команди, але при цьому наодинці з морем. Звичайні люди навряд чи вийдуть в море, так що команда збереться саме людей з якими ви знайдете щось спільне. У кожного буде цікава історія для вас, і все це під шум хвиль і вітру.

А острови... Кожен зі своєю душею гарячі джерела, старі сімейні кафешки і історіями часів світової, храми переходять від релігії до релігії, смачна їжа і відмінний кави.

Є й острови, куди люди приходять виключно для того щоб випити і погуляти, відчуття що ти потрапив в справжню піратську бухту, острів де люди не сплять, яхти швартуються в три ряди і грає музика до ранку, і під кінець - "До зустрічі, попутних. Вернись багатим. "

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали