Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Домініканський костел, Львів

Україна, Галичина, Львівська, Львів

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Львів – одне із старих і впливових міст нашої країни. Він гордість і туристична перлина України, адже цікавий з усіх боків. Тут старовинні будівлі, серед яких ви обов'язково зустрінете безліч пам'ятників архітектури, захопитеся дивовижною історію, яка багата різними подіями, як хорошими, так ы драматичними. Саме тут по-особливому відчувається поєднання старого і нового, змішання віросповідань і культур Європи і України. Хочете відчути на собі? Обов'язково відвідайте це місто.

Усі без виключення храми і собори Львова справляють незабутнє враження. Вони вражають і ваблять своєю величчю. І навіть просто проходячи мимо, з'являється непереборне бажання заглянути всередину.

Одним з таких привабливих і заворожливих місць за правом вважається Домініканський монастир. Він є одним з найвизначніших архітектурних пам'ятників у стилі бароко, розташований в дивовижному куточку міста. У кінці XX століття він був переданий українській греко-католицькій церкві, тепер називається Храм Пресвятої Євхаристії.

Домініканці є першим католицьким орденом на території нашої країни. А приїхали вони сюди у складі свити угорської принцеси Констанції, яка вийшла заміж за князя Льва. У князівському Львові був зведений перший храм цієї віри.

Цікавитесь цим місцем? Спробуйте наші тури у Львів, там буде не тільки Домініканського собору, а й багато інших визначних пам'яток. Відправляйтеся на екскурсії у Львів з Києва разом з Anga Travel.

Пізніше для нього були виділені землі в середньовічному місті. Історія Домініканського собору і монастиря бере початок ще з XIV століття. Але та будівля  існувала недовго. У 1749 році на тому ж місці було закладено сучасну споруду, яка з часом зазнала значних змін і реконструкції.

Як і все, що відноситься до стилю бароко, костьол відрізняється своєю грандіозністю і витонченістю, емоційністю і дивовижністю. Прогулюючись неподалік, обов'язково варто його відвідати. У вас буде можливість насолодитися його внутрішнім убранням. Урочистість і пишнота інтер'єру тільки підкреслюють унікальність.

тури у Львів

Колірне оформлення дарує йому простоту і легкість. Розглядаючи вівтар, варто приділити більше часу скульптурам, покритим позолотою, які його оточують. Вони є кращими зразками львівського ліплення, що відноситься до XVIII століття. До них приєднуються і вісімнадцять скульптур, що зображують святі домініканського чину, розташованих під куполом собору.

Оцініть наші автобусні тури у Львів з Києва!

тури у Львів з Києва   екскурсії у Львів з Києва

Відвідавши це прекрасне місце, ви зарядитеся позитивною енергією, гарним настроєм і чудовими емоціями. Навіть більше, вас тривалий час не покине почуття захвату, яке ви відчуватимете при щонайменшому спогаді про Домініканський костьол. Пропонуємо тільки цікаві автобусні тури у Львів! Приєднуйтесь до нашої команди! Ми пропонуємо кращі екскурсії у Львові 2020!

Також у нас є екскурсії у Львів для школярів та учнівських груп.

Спробуйте всі наші тури по Україні!

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали