Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Є в Україні місто, де все сприймається по-іншому. Приїхавши, немов потрапляєш в паралельний світ. Настільки тут все незвичайно. Чистий і красивий Львів здавна вабить туристів. Причому його відвідують не лише жителі нашої країни. Надзвичайно привабливим він здається і жителям чужих країн. Тому, прогулюючись по центру міста, можна почути величезну кількість іноземних мов. Але не лише це. Адже навіть в архітектурі цих місць відбивається зв'язок із сусідніми державами. Приїхавши сюди, ви отримаєте потужний заряд бадьорості і сил для нових звершень.

Дивовижне старе місто Львів має давню історію. З моменту його заснування там відбувалася безліч подій, мовчазними свідками яких стали старовинні будівлі, розкидані тут і там по усьому місту. Кожне з них обросло таємницями, зберігаючи свою легенду. Упізнати їх можна, і навіть треба, відвідавши це чудове містечко.

Хочете побачити, яким було середньовічне місто Львів? Тоді вам неодмінно варто відвідати саме серце цього населеного пункту, де знаходиться справжній музей просто неба, яким ви можете насолоджуватися цілу добу. І це місце – Площа Ринок.

Саме тут дивовижним чином зібрані найстаріші споруди і головні пам'ятки Лемберга. Архітектурний ансамбль цього місця почав створюватися ще в XIV столітті. А зразками стали європейські середньовічні міста. Напевно, саме тому тут по-особливому відчувається неймовірний дух Європи.

З усіх чотирьох сторін площу оточують будівлі, побудовані в різний час, а значить і в несхожих стилях. Всього їх 44. Всі разом вони такі єдині, що вже слабо віриться в те, що вони відносяться до різних років.

Центральне місце по праву займає будинок міської Ратуші. Звичайно, за весь час свого існування воно було не раз перебудоване і реставроване. Але від цього не стало менш значимим, не втратило свою неперевершеність. Сучасний вигляд отримало лише в 1851 році, стало одним із символів Львова.У будівлі, яку в народі називають «Чорна кам’яниця», функціонує Львівський історичний музей. Ця виставка присвячена історії розвитку медицини, появі ліків, аптек і такої науки, як алхімія. Уся експозиція складається з величезної кількості експонатів, які займають 16 залів. Побувавши тут, ви не лише отримаєте насолоду від дивовижного інтер'єру і екстер'єру, але і збагатитеся новими знаннями.

 

Усі чули про існування Італійського дворика. Але мало хто знає, що він знаходиться саме на Площі Ринок усередині знаменитого Палацу Корнякта. Його затишна атмосфера допоможе вам поринути у мальовничий куточок Флоренції давнього часу.

Зовсім недалеко від Ратуші розташувався ще один символ цього прекрасного міста – Львівський оперний театр. Чарівний зовнішній вигляд вражає і обов'язково схилить вас надати йому візит, послухати одну з опер або подивитися балет.

Прогулюючись Площею Ринок, ви обов'язково відкриєте для себе щось нове і дивовижне. У такому старовинному місці, де кожен камінь дихає історією, море позитивних емоцій і незабутніх вражень вам забезпечується.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали