Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Яблунецький перевал

Україна, Закарпаття

ціна квитка або екскурсії:

0 грн.

Яблунецький перевал знаходиться в Східних Карпатах України, та з'єднує долини річок Прут і Чорна Тиса. Висота Яблуницького хребта досягає 921 м висоти над рівнем моря. Коли їдемо то гарно тиск закладає у вухах. Яблунецький перевал знаходиться на території Гуцульщини на кордоні сучасних українських Закарпатської та Івано-Франківської області, у південно-західній околиці села Яблуниця. Саме через Яблунецький перевал ще в XIII столітті рухались в південно-західну Європу монголо-татарські війська. Гірськолижний тур в Карпати - це відмінна можливість відпочити і набратися нових сил.

Цей перевал в давніх часах вважався важливою шляховою артерією між Галицьким князівством і Угорщиною, а пізніше між Польщею і Трансільванією. Під час польсько-української війни українські війська переходили через Яблуницький перевал з ЗУНР в Карпатську Русь. 

Автобусний гірськолижний тур це відмінна можливість побачити красу Карпат.

Сьогодні подорожуючі Карпатами в турах Анга Тревел на Яблуницькому перевалі можна знайти цілі ряди сувенірних крамниць. Місцеві майстри пропонують величезний вибір сувенірів та товарів з карпатським колоритом, напріклад: 

  • Карпатські чаї та наливки
  • Вироби з вовни (носки, жилетки, ковдри, подушки та інше)
  • Карпатський керамічний посуд
  • Вироби з дерева (лопатки, ложки, досточки та інший дрібязок)
  • Шапки та капелюхи для сауни
  • Та багато іншого.
     

Гірськолижний тур це чістешее задоволення душі і тіла!

Також тут є кафе, ресторан, туалети та приватний готель "Беркут" та "Яблунецький перевал" 

Інші наші Тури в БуковельТури на ДрагобратТури в Словаччину. Всі Гірськолижні тури разом.

22.11.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали