Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Королівський Кам'янець зі Львова

Фішки туру:
  • Кам'янець-Подільська та Хотинська фортеця
  • 3 міста в одному турі
  • Відмінний варіант насиченого відпочинку на вихідні
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист

 

День 1

Всі подробиці можна буде дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

Рекомендуємо поснідати в поїзді або на залізничному вокзалі, оскільки попереду на нас чекає насичена програма.

Не втрачаємо час і для емоційного розігріву вирушаємо на екскурсію Кам'янцем-Подільським. Місто, яке з давніх-давен називали поселенням трьох націй, славиться багатовіковою історією і здатне дивувати надзвичайно красивими локаціями, надихати на творчість і обдаровувати романтичним настроєм.

Серед вражаючих об'єктів Стіл згоди, Сходи Фаренгольця, Польські ворота, Вірменська криниця, Костел Петра та Павла, Міська ратуша. Кожен турист зобов'язаний потерти рюкзачок або об'єктив фотоапарата на вдачу з прокладання нових туристичних маршрутів біля Пам'ятника Туристу.

При відвідуванні Кам'янецької фортеці, яка веде відлік років з 1374 р., на Вас чекає унікальна розповідь про її вежі, які не раз потрапляли в кадри найвідоміших фільмів, стін, підземелля. Прохід Турецьким мостом дозволить закріпити замочок на кохання (якщо, звичайно, Ви не забули його привезти з собою).

Але монетка точно знайдеться! Тоді заплануйте кинути її в яму боржнику, щоб уникнути накопичення боргових зобов'язань.

Час підкріпитись. Всі разом прямуємо до кафе (за додаткову плату).

Вирушаємо в район Смотрицького каньйону, де знаходиться оглядовий майданчик, що ідеально підходить для фото, які зачаровують величчю природи. Подумайте про сюжетні варіанти зйомки, щоб згодом вразити друзів і рідних чудовими краєвидами!

День добігає кінця, заїжджаємо та поселяємося в готель. За бажанням можна відправитися до СПА (за додаткову плату).

 

День 2

Смачний сніданок.

Екскурсія по Хотинській фортеці. Сьогодні ви відвідаєте справжнє диво України – Хотинську фортецю. Неприступний форт з 40-метровими стінами вразить вас своєю величчю. Тут ви поринете в багатовікову історію і насолодитеся гарним краєвидом. Укріплення в Хотині почали з’являтися у 10 столітті за часів правління Київською Руссю Володимира Святославовича. Фортеця слугувала південно-західним рубіжом руської держави. Сама фортеця розташована на високому правому березі річки Дністер.

Після Хотинської фортеці заїдемо з вами на каву брейк до незвичайного закладу кафе-музей "Кава від поліцмейстера". Там ви зможете спробувати різні види кави під чарівні джазові та блюзові мелодії. Дізнаєтесь історію кав'ярні, а також до вашої уваги буде представлена турка аж на 333 літри. Саме в ній варили каву на честь 333-річчя відкриття кав'ярні. Без фото звичайно ніхто не поїде.

Налаштовуйтесь… хоча навряд чи можна налаштуватися на те, чого ніколи не бачив і не уявляєш, що таке може бути. Дивовижна краса Бакоти, в якій з'єднуються горбисті береги вздовж рівномірно проточних вод Дністра, різнобарв'я лісових заростей, нескінченний купол неба, змусить взятися за фотокамеру кожного з присутніх на екскурсії. Тут, на оглядовому майданчику «Бакотська затока», зупинимося для споглядання та збереження на згадку про прекрасні картини від Її Величності Природи.

У період міжсезоння можна розраховувати на милування гарними краєвидами. З другої половини квітня – на катання річкою на катері. У літній сезон гарантовано 2-годинне купання.

Повернення в готель, вечір – це вільний час

 

День 3

Смачний сніданок чекає на Вас.

Переїзд до Чернівців.

Екскурсія Чернівцями. Чернівці називають серцем Буковини. Місто часто порівнюють зі Львовом і це заслужено, адже тут панує особлива європейська атмосфера. Насолоджуючись ароматною кавою, ви погуляєте вулицями міста і побачите всі найкрасивіші місця. Ви відвідаєте найзнаменитішу пам'ятку всієї Буковини – Чернівецький університет. Цей український Хоґвартс є колишньою Резиденцією митрополитів Буковини та Далмації. Саме тут знімався містичний трилер "Тіні забутих предків"

У вільний час рекомендуємо побувати в одному з найколоритніших та найпопулярніших ресторанів у Чернівцях – Панська Гуральня. Народні традиції, смачні автентичні страви, настоянки та наливки власного виробництва – це створює неповторний мікс сучасності та духу історії.

Наш маршрут підходить до завершення. Ви можете закінчити тур на залізничному вокзалі в Івано-Франківську о 17:00 або на залізничному вокзалі Львова о 20:00.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали