Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кожен знає міфічний острів-легенду, зниклу державу Атлантиду, але мало хто знає, що в Україні є своя Атлантида! Це місце, де мешкають чудеса, стирається грань між реальністю і міфом... Село Бакота! Вам неодмінно варто тут побувати, особливо якщо ви прагнете відкрити для себе всі грані своєї країни. Відчуття захоплення гарантовано!Тури по Україна з Анга Тревел надихають

Бакота – село, якого немає на карті!

Бакота в перекладі означає «бажане місце», і в цьому дуже легко переконатися, потрапивши сюди хоча б один раз. Наслухавшись легенд про Атлантиду в дитинстві, навіть складно уявити собі, що вона зовсім поруч, у Хмельницькій області.

Звичайно, зовсім не в тому вигляді, в якому ви, напевно, зараз собі все це уявляєте;) Всі спроби знайти цей населений пункт на карті не увінчаються успіхом, адже затоплене село з 1981 року виключено з облікових даних. Але відвідати цей райський куточок, це місце небаченої сили і енергетики, вам просто необхідно! Не вистачить ніяких слів, щоб описати пейзаж, що відкривається вашому погляду. Їдьте в тур по Україні з Анга Тревел, і ви закохаєтесь у свої землі!

Тільки приїхавши сюди ви зможете відчути те почуття захоплення, трепету і захоплення!

Що зараз являють собою пам'ятки Бакоти

Раніше це було красиве село, в якому колись вирувало життя, а зараз це – затоплена місцевість... Але навіть сьогодні Бакота приваблює пам'ятками. Саме тут знаходитися найдавніший скельний Свято-Михайлівський монастир 11 століття. За легендою, сила якою наділене це місце, можна порівняти з силою Тибету! На сьогоднішній день величезна кількість мандрівників, прочан і туристів відвідують це унікальне місце. Знаходиться монастир в Білій горі, на висоті близько 70 метрів над рівнем Дністра і складається з декількох приміщень. Збереглися залишки печерного кладовища. В одній з печер знаходиться церква, в якій до цього дня на великі свята проходять богослужіння.

Джерела монастиря славляться цілющими властивостями, що ще раз доводить силу цих місць. Ну а природа тут просто унікальна, завдяки своєму клімату і красі. Тут можна милуватися краєвидами вічно, як дивитися на вогонь і на воду. Велич, краса і історія цього села поселяється в серці кожного, хто хоч один раз відвідав це місце!

Автобусні екскурсії з Києва.

тур в Бакоту   Тури по Україні

Історія зниклої Бакоти

Розповідати історію Бакоти можна було б дуже довго і цікаво, якби в 1981 році село не припинило своє існування... Саме в цей час була побудована Дністровська ГЕС, яка і стала причиною зникнення села. Всі місцеві жителі зобов'язані були самостійно знищити свої будинки і сади. А колись, у далекому 13 столітті це було не просто село, а велике і важливе місто Галицько-Волинського князівства.

Перші письмові згадки про скельний монастир датуються 1362 рік. Бажаючи проголосити незалежність, в 1431 році жителі місто підняли бунт, а через три роки повстання було придушене. З того часу територія перестала назавжди бути містом. І хоч прогулятися по селу можливості зараз немає, але кожен просто зобов'язаний побачити українську Атлантиду!


Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

     
22.09.2020
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали