Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Лавандова краса Закарпаття

Фішки туру:
  • Неймовірних гірські краєвиди лаванди
  • Релакс в лумшорах
  • Дегустація закарпатських вин
  • Старовині замки
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 5 днів
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 2
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
 

Тури в Закарпаття з Києва з ANGA Travel — це завжди безліч незабутніх вражень, і цей не стане винятком з правил. Ви побачите неймовірно красивілавандові поля, надзвичайно красиві природні пам'ятки Закарпаття, пам'ятники культури і архітектури, продегустуєте смачні закарпатські страви та порелаксуєте в термальних басейнах. Буде цікаво!

Перший день

21:15-21:30 Зустрічаємося в Києві біля станції метро Житомирська, займаємо місця в автобусі, і вирушаємо. Наш автобусний тур в Закарпаття починається!

Всі подробиці можна буде дізнатися за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

Другий день

Ранній приїзд до Закарпаття. Почнемо насолоджуватись Закарпаттям одразу ж:


Невицьке. Огляд Невицького замку – одного з найстаріших споруд Закарпаття. Чудові враження будуть не лише від замку, а від маршруту до нього, адже помилуємось неймовірними краєвидами, греблею та побачимо одразу дві міні ГЕС.

 

Невицький замок – одна із найстаріших споруд Закарпаття, що має міжнародне значення. Будівля унікальна в усій Україні за своєю еліптичною конструкцією та нагадує ірландські замки. Навколишня природа Закарпаття посилює ефект від побаченої фортеці. Тут сплелися краса природи та холодна неприступна кам'яниця. Не зважаючи на те, що більша частина споруди зруйнована, до неї тягнуться кожного року тисячі туристів з усієї Європи. В чому секрет, спитаєте ви?! Мабуть, у тому, що стіни Невицького замку уміють розмовляти.

Барвінок. Відвідування та купання в розслабляючих термальних водах комплексу “Золота гора”

Переїзд в місто Ужгород. Вільний час на обід.

Ужгород. Цікава екскурсія містом, що розмістилось на берегах річки Уж. Це місто хоч тихе та затишне, але має велику історію та вміщує багато архітектурних пам’яток, костел, синагога та навіть замок.

Поселення в готелі м. Ужгорода. Вільний час для самостійних прогулянок містом.

Рекомендуємо відвідати: Одне з найсмачніших місць Ужгорода – кондитерська Валентина Штефаньо, де можна спробувати все найкраще у світі солодощів. А прекрасним завершенням вечора може стати вечеря в корчмі «Підкова».

Третій день

Сніданок в готелі.

08:00 Виїзд на Факультативну фото-квіткову екскурсію “Лавандова казка + парк Шенборнів та релакс у чанах”

Перечин. Саме тут посеред неймовірних гірських краєвидів розташувалось поле з ніжно-фіолетовими рядами квітів лаванди. Окрім лаванди на території господарства квітне поле з трояндами. Тож, фотосесія тут буде чарівною:)

Лумшори. Це місце знає кожен, адже саме тут відпочинково-релаксовий центр купання в чанах. Процедура дуже корисна та приємна. Одна година такого відпочинку покращує загальний стан здоров’я на довгий період.

Вільний час на обід в колибах.

Воєводино. Приємна прогулянка класичним австрійським парком Шенборна з екскурсійним супроводом.

Мукачево. На завершення екскурсійного дня завітаємо на дегустацію ароматних закарпатських вин в одному з найкращих винних погребів міста.

Повернення в Ужгород. Вільний час.

Четвертий день

Прокидаємось, сніданок та виселення з готелю.

08:00 Виїзд. Ще один цікавий день в Закарпатті, який залишиться в пам’яті та на фото.

тури по Україні

Вишка. Підйом канатно-крісельною дорогою на гору Красія. Тут вражаючі краєвиди карпатських гір. Милуємось та фотографуємо)

Ужок. Оглядини однієї з найяскравіших пам’яток Карпат – церква святого Михайла. Дерев’яна церква включена у список світової спадщини ЮНЕСКО та є своєрідною візитівкою Закарпаття.

Вільний час на обід.

Жорнава. Візитною карткою села Жорнава є залишки фортифікаційних споруд оборонної Лінії Арпада. Жоден екскурсовод не проїде повз цього місця не зупинившись. Всі основні об’єкти розташовані в максимум 200-х метрах від дороги.

Ужоцький перевал. Тут на висоті 889 м відкриваються неймовірні і приголомшливі види на полонину Равка в Східних Бескидах і гору Гостра в мальовничих Полонинських Карпатах. А з тутешнього оглядового майданчика Ужанська долина – як на долоні: від побаченої краси перехоплює подих.

Наш тур в Закарпаття на вихідні підходить до свого завершення — ввечері сідаємо в автобус і виїжджаємо назад до Києва.

П'ятий день

Вранці приїжджаємо в столицю України, і вирушаємо додому — ділитися з рідними і друзями враженнями, отриманими під час подорожі.

Дякуємо, що мандрували з ANGA Travel!

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали