Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви вже визначилися, де проведете незабутній відпочинок з сім'єю, друзями? Ви вирішили відвідати Закарпаття, але розгубилися в достатку наданих місць? Тоді без сумніву вирушайте в Перечин!

Перечин – чудові красоти Закарпаття!

Затишно розташувавшись в мальовничій долині річки Уж очікує твоїх гостей місто Перечин!

Цей курорт багатий санаторіями з термальними джерелами. Так само тут можуть отримати величезне задоволення прихильники гірських лиж та сноубордів.

Неймовірна краса місцевої природи буде тішити прихильників спокійного відпочинку.

Цікаві пам'ятки міста Перечин

А ви знали, що в Україні існує всього лише один пам'ятник листоноші? А знаходиться він саме в цьому прекрасному місті! Встановлений він був у 2004 році на честь легендарного листоноші Федора Фекети, який щодня долав 10км пішки, виконуючи свою роботу.

І це не єдина пам'ятка в Перечині. У центрі міста стоїть гарна православна церква Св. Миколая, яка була побудована в 1763 році. Так само вашій увазі відкриється Костел Св. Августина, побудований з ініціативи італійця в 1906 році. Це дуже красива і витончена будівля.

Окремо хотілося б відзначити неймовірну природу цієї місцевості. Зелені листяні ліси, в яких ростуть бук, ясен, вільха, ароматні хвойні ліси. А яка кількість ягід і грибів - просто не передати словами. Що говорити про річку Уж, на березі якої можна просто відпочити душею, відкинувши всі думки.

 

Історія міста Перечин

Родючі землі і чудовий клімат сприяли заселенню даної території ще в період пізнього палеоліту. Історія Перечина дуже давня, тому точну дату вказати важко. Деякі джерела свідчать про землі магната Переча. Датуються ці дані 1266 роком. Інші джерела вказують 1399 рік, коли дана територія входила до складу Ужгородської домінії Другетів.

У 1893 році, тоді ще в селі, з'явився завод з сухої перегонки дерева. У 2004 році село отримало статус міста. Приїхавши сюди ви поринете в чарівний і загадковий світ Закарпаття.

22.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали