Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Почаїв. 3 дні

Фішки туру:
  • Старовинні православні монастирі ХІІ-ХІХ ст.
  • Проживання на території Почаївської Лаври
  • Купання в джерелі Святої Анни
Ціна туру:
від 1600 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Обід (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
  Бажаєте відвідати стародавні святі місця, зцілиться або просто дізнатися історію Почаївської Лаври та Православ'я в Україні. Тоді цей тур саме для вас. Почаївську Лавру на рік відвідують близько 1500 000 прочан, туристів, просто зацікавлених подорожуючих з усіх регіонів не тільки України, а й Росії, Молдови, Словаччини, Німеччини та інших країн.

 

Почаївська Лавра  -  унікальне місце. Тут все просякнуто молитвами людей, силою віри, кожен камінчик дихає багатовіковою історією. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на сьогодення...

 

1 День.

 

6:40 Молебень в храмі Св. Косми і Даміана (район ст.м. Васильківська), відправлення.
7:20 Посадка в автобус ст.м. Святошино.
Відвідування Корецького Cвято-Троїцького жіночого монастиря. Чудотворна ікона Божої Матері «Споручниця грішних».
Відвідування Кременецького Богоявленського жіночого монастиря. Чудотворна ікона Божої Матері «Скорботна».
Екскурсія по Почаївській Лаврі.
Вечірнє богослужіння.

 
ПРОЖИВАННЯ

Готель Свято-Успенської Почаївської Лаври або комфортабельний готель в Почаєві.

Готель на святій території Почаївської Лаври. Загальні келії від 4 до 14 осіб в номері, зручності на поверсі. Чоловіки і жінки розміщуються окремо. 
Готель Почаївської Лаври знаходиться на території монастиря, де суворо заборонено куріння і розпивання спиртних напоїв. Подружжя, бажаючі проживати в окремому номері в готелі Почаївської Лаври, повинні пред'явити документи, що підтверджують шлюб.

Комфортабельний готель за територією Свято-Успенської Почаївської Лаври в місті Почаєв - документ, що підтверджує шлюб не потрібен. Досить повідомити прізвища та імена на рецепції.

За деякими джерелами древня обитель веде свою історію ще з XI ст. Монастир двічі руйнували монголо-татари. У середині XVIII ст. обитель майже 50 років перебувала під владою католиків. Сучасний архітектурний комплекс Свято-Троїцького монастиря сформувався у XVII-XVIII ст. На території монастиря також знаходиться могила Анни Андро - нареченої поета Олександра Пушкіна. В радянські часи Корецька обитель була одним з 9 монастирів України, які не закривалися владою. Славиться Корецька свята обитель майстринями золотого шитва, які зберігають древні традиції церковного вишивання.

 

 

2 День.

 

 

✓ Божественна Літургія.

✓  Трапеза.

Відвідування святинь: стопи Пресвятої Богородиці, Чудотворної ікони Божої Матері «Почаївська», мощей прп. Іова і Прп. Амфілохія Почаївських. 

Відвідини скиту Лаври і монастирського кладовища

 

Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).

 

3 День.

 

Літургія.

Трапеза.

✓ Відвідування джерела Праведної Анни, занурення. 

 Прибуття в Київ у другій половині дня. Орієнтовний час прибуття в Київ буде відомо за фактом відправлення в зворотну дорогу.

 

Важливо! Оскільки всі перераховані святині - це закриті релігійні установи, то на їх території діють певні правила:
Жінкам забороняється входити на територію Свято-Успенської Почаївської Лаври в спідниці вище колін або брюках, з непокритою головою (хустки і спідниці можна взяти напрокат).
Заборонено ходити по святих місцях в одязі з глибоким декольте і оголеними плечима.
Забороняється палити, лаятися, фотографуватися в обнімку.
Рекомендуємо:

подача записок (від 2 грн.), свічки (від 1 грн.), проскури (від 2 грн.); порожню пляшечку для набору святої води в джерелах; для жінок необхідна сорочку / сорочку для занурення в джерелі (від 60 грн. можна придбати на місці); зручне взуття і одяг по погоді;

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали