Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Почаєв. 3 дні

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
  Бажаєте відвідати стародавні святі місця, зцілиться або просто дізнатися історію Почаївської Лаври та Православ'я в Україні. Тоді цей тур саме для вас. Почаївську Лавру на рік відвідують близько 1500 000 прочан, туристів, просто зацікавлених подорожуючих з усіх регіонів не тільки України, а й Росії, Молдови, Словаччини, Німеччини та інших країн.

Почаївська Лавра  -  унікальне місце. Тут все просякнуто молитвами людей, силою віри, кожен камінчик дихає багатовіковою історією. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на сьогодення...

 

1 День.

 

7:00 Молебень в храмі свв. Косми і Даміана (район ст.м. Васильківська), відправлення.
7:20 Посадка в автобус ст.м. Шулявська.
Відвідування Корецького Cвято-Троїцького жіночого монастиря. Чудотворна ікона Божої Матері «Споручниця грішних».
Відвідування Кременецького Богоявленського жіночого монастиря. Чудотворна ікона Божої Матері «Скорботна».
Екскурсія по Почаївській Лаврі.
Вечірнє богослужіння.

 
ПРОЖИВАННЯ

Готель на святій території Почаївської Лаври.
Загальні келії від 4 до 14 осіб в номері, зручності на поверсі. Чоловіки і жінки розміщуються окремо. Є можливість розміщення сімейних пар в 2 -х місні номери в готелі (відрізняються в ціні).

Готель Свято-Успенської Почаївської Лаври або комфортабельний готель в Почаєві.
Готель Почаївської Лаври знаходиться на території монастиря, де суворо заборонено куріння і розпивання спиртних напоїв. Подружжя, бажаючі проживати в окремому номері в готелі Почаївської Лаври, повинні пред'явити документи, що підтверджують шлюб.
Для поселення в комфортабельних міні-готелях за територією Свято-Успенської Почаївської Лаври в місті Почаєві документ, що підтверджує шлюб не потрібен. Досить повідомити прізвища та імена на рецепції.

За деякими джерелами древня обитель веде свою історію ще з XI ст. Монастир двічі руйнували монголо-татари. У середині XVIII ст. обитель майже 50 років перебувала під владою католиків. Сучасний архітектурний комплекс Свято-Троїцького монастиря сформувався у XVII-XVIII ст. На території монастиря також знаходиться могила Анни Андро - нареченої поета Олександра Пушкіна. В радянські часи Корецька обитель була одним з 9 монастирів України, які не закривалися владою. Славиться Корецька свята обитель майстринями золотого шитва, які зберігають древні традиції церковного вишивання.

 

 

2 День.

 

 

Відвідування джерела Праведної Анни, занурення.

Трапеза.

Відвідини скиту Лаври і монастирського кладовища

 

Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).

 

3 День.

 

Літургія.

Трапеза.

Відвідування святинь: стопи Пресвятої Богородиці, Чудотворної ікони Божої Матері «Почаївська», мощей прп. Іова і Прп. Амфілохія Почаївських.

Прибуття в Київ у другій половині дня. Орієнтовний час прибуття в Київ буде відомо за фактом відправлення в зворотну дорогу.

 

Важливо! Оскільки всі перераховані святині - це закриті релігійні установи, то на їх території діють певні правила:
Жінкам забороняється входити на територію Свято-Успенської Почаївської Лаври в спідниці вище колін або брюках, з непокритою головою (хустки і спідниці можна взяти напрокат).
Заборонено ходити по святих місцях в одязі з глибоким декольте і оголеними плечима.
Забороняється палити, лаятися, фотографуватися в обнімку.
Рекомендуємо:

подача записок (від 2 грн.), свічки (від 1 грн.), проскури (від 2 грн.); порожню пляшечку для набору святої води в джерелах; для жінок необхідна сорочку / сорочку для занурення в джерелі (від 60 грн. можна придбати на місці); зручне взуття і одяг по погоді;

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали