Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Шляхами луцьких князів

Фішки туру:
  • Неймовірна подорож в минуле
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей 2 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист

 

День 1

7:00 Виїзд від ст. м. Житомирська: ранкова дорога в перших променях сонця, чашечка кави на зупинці і передчуття прекрасного подорожі.

Першу зупинку ми зробимо в старовинному замку славетних князів Радзивиллів – Олика. Будівництво замку було розпочато в 1564 році Миколою Радзивіллом Чорним, і прослугував він резиденцією цієї родини аж до 1939 року.

Далі прямуємо до Луцька, де після обіду - одна з найцікавіших екскурсій цього туру - екскурсія в Луцький замок. Це колосальна і в той же час дуже елегантна споруда, яка, незважаючи на свій вік, дуже добре  зберіглася - адже Луцький замок за всю його історію жодного разу не був захоплений ворожими військами. Ми  пройдемося його коридорами та галереями, вузькими старовинними сходами піднімемось на вежу, звідки відкривається чудовий вид на місто. Під час прогулянки Ви самі переконаєтеся в тому, що Луцьк проніс крізь століття і зберіг для нащадків дух середньовіччя. І не забутьте зробити фото у головних воріт в короні Вітовта! :)

Завершимо екскурсію відпочинком в "Медовій хаті" (за бажанням),  де приємно посмакувати питним медом під цікаву розповідь з історії цього найстарішого промислу, та придбати ексклюзивні медові смаколики та медову косметику.

Поселення у готель "Reikartz Світязь". Відпочинок.

День 2

8:00 Сніданок в готелі.

Переїзд у Володимир-Волинський.

Екскурсія по одному з найстаріших міст не тільки Волині, а й всієї України. Перша документальна згадка про Володимир, так раніше називалося це місто, датована 988 роком. Його назва згадується у славетному літопису «Повість временних літ». На нас чекає знайомство з заповідником «Стародавній Володимир»: Давньоруський собор Успіння Богородиці - усипальниця волинських князів, єпископська резиденція «Замочок», Василівська церква - ротонда, пам'ятники Володимиру Великому, Данилу Галицькому, Слов'янський парк.

А в декількох кілометрах від міста князь Володимир Великий влаштував свою зимову резиденцію - зараз це широко відомий монастир в Зимовому, де ми також побуваємо під час екскурсії. Тут зберіглася печерна церква Варлаама Печерського і "Терем Володимира". Над комплексом домінує велична Троїцька церква (1465-75 рр.), а також Успенська церква (1495-1550 рр.), де знаходиться Чудотворна ікона Божої матері, якою благословили князя Володимира Святославовича під час вінчання з Анною - дочкою візантійського імператора. Монастир оточений оборонними стінами з кутовими вежами під шатровими дахами, зведеними в XV-XVI ст.  На території зберігається 720-кілограмовий "дзвін Чарторийських".

Повернення до Луцька. Обід (за бажанням)

Потім на нас чекає знайомство зі Старим Лучеськом. Прогулянки вулицями Старого міста доповнять розповіді екскурсовода про те, чому Луцьк у добу Середньовіччя називали «маленьким Римом Сходу», для чого сюди приїжджали європейські монархи та куди поділася корона Великого князя литовського Вітовта,  про велике кохання князя Любарта до своєї дружини, про любовні інтриги та драми середньовічного Луцька. Побачимо «будинок з химерами», який нарівні із замком є другою візитівкою Луцька, та найдавніші духовні споруди міста, які будували різні народи, що проживали у Луцьку: поляки, литовці, вірмени, євреї, караїми, німці, чехи.

Ми прогуляємося вулицями, де маленька Леся Українка бавилась зі своїм братом Михайлом, де досі росте ясен, під яким любила відпочивати дівчина і де написала свого першого вірша «Надія».

А вільний час можна провести в якомусь із симпатичних кафе або ресторанчиків Луцька, або відвідати фірмовий паб-магазин при Луцькому пивзаводі «Zeman». А може вас зацікавить романтична прогулянка у луцькому парку відпочинку ім. Лесі Українки де є чудова мистецька алея  скульптур відомого волинського митця Миколи Голованя.

Ніч у готелі.

День 3

8:00 Сніданок в готелі.

Цей день ми почнемо з дуже цікавого історичного місця, що неподалік Луцька - ми відправляємось під місто Берестечко на Поле Берестецької битви, де в 1651 році відбулася битва між козацьким військом гетьмана Богдана Хмельницького та польською шляхтою. На території музею і зараз стоїть дерев’яна Михайлівська церква, побудована ще до битви. Є легенда, що саме тут напередодні битви молився за перемогу гетьман Богдан Хмельницький. Перед іконостасом — сходи під землю. Підземний хід веде до саркофагу, а далі до сусідньої козацької церкви — домінанти меморіалу, п’ятикупольної Георгієвської церкви — єдиної церкви, в якій іконостас винесено назовні, щоб тисячі народу, які приходять сюди, могли молитися перед храмом.

Далі мандруємо до Рівного - нашої бурштинової столиці. Чи  знаєте ви, що бурштин буває не тільки жовтим чи коричневим? Іноді він має зеленуватий, а ще молочний і навіть чорний колір. Щоправда, ці відтінки - рідкісні. А видобувають такі унікальні камінчики тільки в одному місці – на півночі Рівненщини. Про всі секрети "сонячного каменю" Ви дізнаєтесь у Музеї бурштину, який створили у Рівному. Серед експонатів музею - шматки бурштину віком до 40 млн. років (особливо цікаві, звичайно ж, ті, в яких застигли комахи) та найдавніший бурштиновий виріб - диск-амулет віком приблизно 2,5 тис. років.

А після обіду відвідаємо одне з найбільш романтичних місць міста - Алею кованих скульптур. Рівненські ковалі спільно з майстрами українського та світового ковальства створили тут неймовірні твори мистецтва: казкові та кумедні, замисленні та абстрактні – композиції, що зображають людські цінності в сюрреалістичному стилі. Є у парку і оригінальні металеві композиції: "Закохані лебеді" та "Весільна карета" у вигляді серця. Тепер вони є пам'ятними місцями зустрічі закоханих та весільних фотосесій для молодят.

Після прогулянки відправляємось до Києва.

21:00 орієнтовний час прибуття до ст. м. Житомирська.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали