Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур "Різдвяний вояж: Закарпаття"

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
 

1 день - ВИЇЗД З КИЄВА автобусом 04.01.2019. п`ятниця.

Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ. Орієнтовно виїзд в 22:00.

Є можливість приєднатись до групи туристам в Житомирі, Рівному, Львові. Подробиці  - в ІНФОЛИСТІ. За 1,5-2 години адміністратор групи телефонує і попереджає про зустріч туристів у місці їхнього збору.
 

2 ДЕНЬ. 05.01.2019. субота.

У програмі дня:
Елегантний мисливський палац-замок графа Шенборна
Прекрасний зразок архітектурних стилів неоготики та ренесансу. Там ми прогуляємось і наберемо смачної води із природнього джерела. Бажано при собі мати пусту пляшечку.
   

Екскурсія містом Мукачево - охайним, затишним містом на берегах ріки Латориці. Саме тут знаходиться пам'ятник Щасливому Сажотрусу. Скульптура викликає настільки позитивні емоції, що кожен, хто проходить мимо, посміхається. Скульптуру робили як копію справжнього сажотруса Бертолона Товта, який досі працює у мукачівському ЖЕКу. Зустріти його на вулиці вважається "на вдачу". І всі труть сажотрусу гудзик. А коли ви останній раз терли гудзик на вдачу? ;)

Перерва на обід у місті Мукачево (самостійно).
Продовження екскурсійної програми:
Замок Паланок - в Мукачево це справжня перлина архітектури західної України. Велична та неприступна фортеця, котра назавжди залишилась однією з найкрасивіших історико-архітектурних пам`яток Закарпаття.
   

Замок Сент-Міклош
Є в Чинадієвському замку щось загадкове і чарівне, і ви в цьому Переконайся під час факельної екскурсії, яку вам проведе сам власник Йосип Бартош. Під час екскурсії ви почуєте історію кохання прекрасної княгині Ілони Зріні, за якою стежила вся західноєвропейська знать і дізнаєтеся секрети які зберігають стіни обителі. Поринути в атмосферу середньовіччя дозволить прогулянка по таємним ходам замку при висвітленні тільки смолоскипів.

19:00 Заселення в готель.      
 

3 ДЕНЬ. 06.01.2019. неділя.

Серед гір і виноградників, на берегах мальовничої закарпатської річки Вірке знаходиться дивовижне місто Берегово, відоме у всьому світі своїми старовинними традиціями виноградарства. Тільки в цьому місті  серед населення переважають угорці. Саме тут знаходится велика кількість найстаровинніших будівель, красивих храмів та інших архітектурних шедеврів...

9:00 Сніданок за спільним столом.
У програмі дня:

Оглядова екскурсія історичною частиною міста Берегово (Берегсас): огляд численних архітектурних пам’яток, зведених угорцями.

Купання у термальних водах Косино.
   

Гейзер термальної води прямує до басейнів із свердловини глибиною 1190 метрів. Температура води 40-45 градусів. Термальний комплекс розміщений на шлейфі залягання мінеральних вод, який простягається територією ще багатьох європейських країн (Іспанія, Італія, Франція, Австрія, Сербія, Хорватія).
Важливо! Протипоказання: хвороби у стані загострення.

    Дегустація закарпатських вин.
«Старий Підвал» – це невеличкий, але дуже старовинний підвал, стіни якого покриті тонким шаром благородної патини і пороху століть. Ви зможете дізнатись про білі вина, яка користь від червоного вина та які традиції має виноробство Закарпаття та Берегівщина.
Повернення до місця проживання. Вечеря.

Різдвяна вечеря. Тут вас приймуть як своїх рідних. Адже закарпатська гостинність не має меж. Вам буде тепло і комфортно як вдома, а смачна домашня вечеря  під хороше вино, ще й за спільним столом, подарує нових друзів.  Тут мало хто знає російську, а українську тим більше. Як правило, місцеві жителі спілкуються угорською. Тож сумно не буде точно ;)
   
 

4 ДЕНЬ. 07.01.2019. понеділок.

Сніданок за спільним столом. Виселення.
09:00 Виїзд на екскурсію до найкрасивішого міста на Закарпатті - міста Ужгород.

По дорозі ми заїдемо до корчми-музею Деца у нотаря (м. Ужгород), яка славиться своїм унікальним інтер’єром із елементами гострого закарпатського гумору.

   
Оглядова екскурсія по місту Ужгород.
В вільний час радимо відвідати кав’ярні і скуштувати торт "Ужгород". А купити його найкраще в кондитерському домі "Valentin & Valentina SHTEFANYO".
Ужгород називають кавовим містом, яке пригощає міцною, насиченою, оксамитовою кавою. В затишних кафе красиво, стильно і ненав’язливо розкажуть про неї і дадуть скуштувати.
18:00 Завершення екскурсійної програми у м. Ужгород. Виїзд до Києва.
 

5 день - 08.01.2019. вівторок. Прибуття до КИЄВА 6:00

                                       
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали