Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Кожна людина, погодьтеся, має своє улюблене місце вдома, в місті, на природі. Але ж найприємніше, здається, – бувати на природі. Дана сутність корисна нам не тільки для фізичного здоров'я, однак і служить засобом заспокоєння душі. Іноді такі важливі самота і тиша, можливість поміркувати, пофантазувати... Часом варто залишитися наодинці зі своїми думками, задуматися про якісь значущі справи. Нерідко таким вдалим місцем є куточок природи. Які ж зачаровуючі і ваблячі місця підготувала для нас природа.

Загадковий світ селища Гута

Мальовничі місця дають нам можливість поглянути на життя з різних сторін, і це вражає нашу уяву. Кожна травинка, будь-який пелюсточок пахне особливо. У цих неповторних ароматах можливо потонути. Побачивши непередбачувану красу природи, такий неповторний пейзаж – вже дух завмирає. А якщо поблизу протікає маленький грайливий струмочок – в такому випадку задоволення від природи збільшується в рази.

Таке чудо у вас є можливість спостерігати в селі Гута. Це – завершальний населений пункт на шляху в горгани, скелясті Карпати, де вершини гір не складаються в хребти, а виступають із землі як перстні. Далі – тільки гай і шпилі верхів. Ви можете собі уявити? Опинитися ніби на краю землі.

Приємне запаморочення, відчуття невагомості захоплює дух. Тиша поглинає, якась особлива магія в цьому місці. Ви помітите, як сильно спотворюється визначення простору і часу. Те, що на перший погляд здається таким близьким, виявляється дуже далеким. Просто неймовірно!

Головна визначна пам'ятка Гути... Вгадаєте, яка?

У тіні дерев, насолоджуючись прохолодою і красою, в оточенні місцевої природи настільки дивно, що з величезним інтересом хочеться спостерігати за всім навколо. Неможливо передати словами те, що підготувала для нас споглядати природа. Є можливість ознайомиться з численними цікавими і безпричинними умовами, варто просто відвідати ці чудові зони.Безсумнівно, можна сказати що головною визначною пам'яткою села Гута і є ця чарівна природа. У селищі знаходиться табір «Фрістайл», в ньому всі умови для прекрасного відпочинку, розвитку та оздоровлення дітей. Тут продумано все до дрібниць, з метою інтенсивного розваги. Зручне і комфортабельне перебування, хороша система розваг, захоплюючий відпочинок. Чудово, що є така можливість побувати дітворі в такому незвичайному місці.

 

Синьогора – це одне з почесних місць села Гута. Дане шикарна будівля урядового призначення, сформована для другого президента, – Леоніда Кучми. Загальна площа, яку захоплює споруда, є – 5000кв.км. Не дивно, що вибір побудови впав саме на село Гута. Краса цього шикарного місця захоплює, а екологія заслуговує найвищих похвал.

Тиха історія села Гута

Маленьке глухе село... Таку назву носила ця місцевість до 2001 року. Тільки з моменту початку будівництва Синьогора, зацікавила ця місцевість, природно, в першу чергу журналістів. На даний момент, спасибі сусідам, любителі гірськолижних курортів дізналися про таку глуху місцевость. Звичайно ж, ці події змінили село в кращу сторону. Жителі нарешті мали можливість залишатися на своїй надзвичайно красивій батьківщині. Працювати і жити там.

Насправді історія Гути мізерна. Прийнято було вважати це місце тупиком, тому що дорога в'їзду і виїзду в цю місцевість існує тільки одна. Це давнє гірське село Гута знаходиться в Богородчанському районі Івано-Франківської області. Особистою популярністю селище зобов'язане власним місцем розташування. Побувавши на цій чарівній території, не захочеться нікуди йти.

У вас неодмінно виникне бажання просто застигнути в стані ейфорії і закоханості в місцевість, де захочеться залишитися назавжди. Саме з цього містечка варто починати поїздку цінителям інтенсивного, захоплюючого і блаженного відпочинку.

07.12.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали