Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Іноді хочеться кинути всі справи, поїхати кудись відпочити і нехай весь світ зачекає! Так чому не зробити це прямо сьогодні??? Сміливо пакуйте валізи і вирушайте в Калуш! Різноманіття туристичних маршрутів по Західній Україні неодмінно проведуть вас через цей дивовижний населений пункт. Тут буде цікаво і сім'ям з дітьми, і романтикам, і любителям так званого еко-туризму. І взагалі, кожен, хто приїде сюди, буде задоволений – це вже ми гарантуємо.

Калуш вас чекає!

Місто знаходиться в мальовничій місцевості, на берегах річки Сівка в Івано-Франківській області. Калуш – одне з найстаріших міст Прикарпаття. Приїхавши сюди ви поринете в світ красивої природи, давньої історії, цікавих пам'яток архітектури та гарного настрою.

У вас буде можливість познайомитися з дивовижною культурою і традиціями Прикарпаття, а також покуштувати місцеві страви.

Пам'ятки міста Калуш

Особливу увагу варто приділити культовим спорудам міста. Церква Архистратига Михаїла 1910-1913 років в візантійському стилі вражає своїм пишним внутрішнім оздобленням і величним зовнішнім виглядом.

Неоготичний стиль представлений костелом Св. Валентина 1841-1845 років, який був побудований на місці більш давнього дерев'яного храму. Також в місті знаходиться дерев'яна церква Св. Миколая, яка була побудована в 1888 році.

Старовинне місто Калуш багате пам'ятками. Особливою популярністю користується музей Калущщіни, в якому представлені експозиції, що висвітлюють історію краю, побут і етнографічні особливості. Є два зали арт-галереї. У 1992 році в місті було відкрито музей-садиба родини Івана Франка. Де ви ознайомитеся з листами, документами, предметами побуту і картинами, які належали представникам родини Франко.А як дивовижна природа цього місця. Тут протікає найчистіша в Європі річка Лімниця, а все місто укладений в обійми густого смарагдового лісу. У теплу пору року тут справжній оазис!

 

Історія стародавнього Калуша

Історія Калуша бере свій початок в далекому 1437 році. У 1549 році було отримано магдебурзьке право. За весь час існування місто пережило більше кількості набігів, війн і руйнувань, але як птах фенікс знову відроджувався, ще більш могутній і красивий. Входив до складу Австро-Угорщини, Польської республіки, СРСР, а з 1991 року перебуває в складі України.

Період розквіту пов'язаний з розвитком солевидобутку, різноманітних ремесел, пивоваріння, а також великої промисловості. На сьогоднішній день це процвітаюче промислове і культурне місто України, в якому ви зобов'язані побувати і побачити все своїми очима.

23.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали