Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Ви все ще не вирішили, де будете проводити зимові канікули? Хочете, що б ця відпустка запам'яталася вам назавжди? Тоді сміливо вирушайте в Поляницю і не забудьте прихопити з собою гарний настрій! І нехай ми часто говоримо про те, що в Україні – сила силенна кількість місць, вартих уваги вимогливих туристів, про Поляницю ми хотіли б сказати, що це – одне з найбільш гідних місць, в яких неодмінно варто побувати, особливо взимку. Коли все вкривається чарівною ковдрою на ім'я Зимова казка...

Поляниця – відчуй радість!

Поляниця знаходиться в мальовничій місцевості, серед величних гір. Село входить в курортний комплекс Буковель та є ласим шматочком для всіх туристів, які цінують якісний відпочинок.

Велика кількість гірськолижних трас європейського стандарту не залишать байдужими навіть самих скептично налаштованих відпочиваючих.

Село славиться не тільки зимовим відпочинком, адже завдяки унікальній кліматичній зоні тут можна насолоджуватися прекрасною природою і красивими пейзажами цілий рік! Кожен, хто був тут хоч раз, обов'язково повернеться за черговою порцією позитивних емоцій!

Природні пам'ятки Поляниці і не тільки

Любителі активного відпочинку взимку, а також шанувальники зеленого туризму гідно оцінюють туристичний комплекс.

Безумовно, головною визначною пам'яткою Поляниці є найбільший туристичний гірськолижний курорт, який так полюбився туристам не тільки України. Не позбавлене село і культових споруд.

Красива дерев'яна церква Введення в храм Пресвятої Богородиці була побудована в 1990 році на місці згорілої. Також у вас є можливість відвідати незвичайний музей «Вагон-самогон», в якому представлена величезна кількість самогонних апаратів від найперших до сучасних. А ще у вас буде можливість продегустувати ці напої.

 

У селі дуже шанують традиції, що представляє особливий інтерес для гостей і туристів у великі свята, такі як Новий рік, Різдво і Великдень. У вас буде можливість зануритися в цю чудову атмосферу і насолодитися місцевим колоритом!

Трохи історії села Поляниця

Історія села Поляниця бере свій початок в 1820 році, хоча поселення на цій території сягають в глибоке минуле. На початку 20 століття територія була у володінні князя Ліхтенштейну.

 

Там знаходилися його мисливські угіддя. Інтенсивний розвиток населеного пункту почалося з появою відомого всім гірськолижного комплексу «Буковель». На даний момент - це успішне село, яке з кожним роком стає більш привабливим для туристів і поціновувачів унікальної природи. 
 

25.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали