Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Фішки туру:
  • Кам`яні велетні – Скелі Довбуша
  • Курорт Буковель
  • Найцікавіші музеї Верховини
  • Панорами карпатських гір
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 7 днів
Кількість ночей 6 ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 7
Тип транспорту Залізниця + автобус
Проживання
, , , , , , , , ,
Місце зустрічі Івано-Франківськ/Яремче
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (6), Вечеря (6)
Примітки
Очікуйте інфолист

День 1

тур на волинь

Івано-Франківськ

Зустріч у Івано-Франківську (можливе доєднання до групи в місті Яремче). Більш детальну інформацію можна буде отримати за два дні до початку туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

тур в карпати

Оглядова екскурсія  середмістям Івано-Франківська - "Легенди древнього Станіслава". Ви дізнаєтесь безліч історій та побачите такі історичні місця:

  • міська ратуша - символ Івано-Франківська; 
  • вірменський собор: храм є пам'яткою архітектури національного значення. Церква побудувала вірменська громада в середині 18 століття, на місці дерев'яної церкви, де перебувала чудотворна ікона Діви Марії.
  • бастіон: це кріпосна галерея, яка побудована біля залишків старовинної стіни Станіславського замку;
  • і ще багато-багато не менш цікавих місць! 

Переїзд у місто Яремче. Поселення у приватній садибі чи готелі. Вечеря.

День 2

тури по волині

Яремче, скелі Довбуша

Сніданок в готелі.

Оглядова екскурсія містом Яремче та відвідання Скель Довбуша. Під час екскурсії ви познайомитесь з історією та культурою цього регіону. 

тур в карпати

Цікавинки Яремче:

- дерев`яний ресторан-музей Гуцульщина, що збудовано за всіма правилами гуцульської архітектури (без єдиного цвяха);  

-  місцевий водоспад Пробій - мальовничий куточок природи з каскадом водоспадів;

- Яремчанський міні-зоопарк – вольєр з карпатськими дикими тваринами (оленями, козулями, кабанами);

- парк-музей «Карпати в мініатюрі», де ви побачите як перлини Карпат виглядають у зменшеному вигляді. Експозиція налічує близько 20 об`єктів.

- музей-фотостудія “Альпеншток”, де зібрано артефакти періоду Австро-Угорщини, знайдені на  теренах Яремчанщини. ! Родзинка музею: професійні фотосесії в автентичному гуцульському одязі.

природний заповідник «Скелі Довбуша», історія якого пов`язана з українським Робін Гудом – Олексою Довбушем.

тур на шацькі озера

День 3

подорож на волинь

Полонина Перці та Буковель

 

Сніданок в готелі.

Автобусна екскурсія "Буковель та Полонина Перці" (Додатково оплачуються вхідні квитки: Канатно-крісельна дорога – 120 грн. (дорослий), 95 грн.(дит. до 12 років). Полонина Перці - 70 грн.; «Перевернута Хата» та Парк Динозаврів – 300 грн.) 

Відправляємось в осередок гуцульської культури – «Полонину Перці». Тут пізнавально та клоритно! Ви дізнаєтесь про те як живуть справжні гуцули, про їх побут, традиції, одяг та стиль життя. Бажаючі зможуть прийняти участь в майстер-класах по різьбленню, гончарству, ліжникарству, кулінарії, а для «найактивніших» пропонують майстер-клас з лежання на сіні smiley. Тут в Хаті-стаї народжується справжній сир, який можна продегустувати (факультативно), тут лунають народні співи та танцюють гуцульські танці. Відпочиваємо та насолоджуємось!

тур в карпати

Далі ми побуваємо на гірськолижному та спа курорті Буковель, познайомимось з красотами курорту, піднімемось на канатно-крісельному підйомнику (факультативно) на гору з якої відкриваються прекрасні види на гори Петрос та Говерлу.  Під час прогулянки ви на власні очі переконаєтесь наскільки цей курорт відповідає званню «курорту №1 в Україні».

тур в карпати

Відправляємося до Труфанецького водоспаду, що розташувався на південних схилах гірського масиву Свидовець і вважається найвищим водоспадом Закарпаття.

Далі за програмою – село Кваси, що славиться мінеральними джерелами (типу Єсентукі). Мало хто знає, але їх тут більше 80-ти!

Крім “квасної води” селище Кваси славиться ще своєю броварнею “Ципа”, де готують крафтове пиво із високогірного джерела за унікальними рецептами. Тут точно знають, як зварити найкраще пиво, кожен ковток якого дарує справжню насолоду.

Повернення до готелю. Вечеря.

День 4

подорож на волинь

Вільний день

 

Сніданок в готелі. Вільний день.

Факультативно: 

Автобусна екскурсія "Манявський Скит та водоспад" (Хресто-Воздвиженський чоловічий православний монастир та поїздка на позашляховику до Манявського водоспаду" - від 600 грн.

Підйом на Говерлу - від 550 грн. + вхідні квитки 30 грн/ос.

Рафтинг - від 650 грн./особи

Відпочинок в карпатських чанах (в Яремче) - від 700 грн/год/чан на 4 особи

Катання на квадроциклах - від 900 грн/год/2 особи

Вечеря в готелі.

День 5

подорож на волинь

Ворохта - верховина

 

Сніданок в готелі.

Виїзд на екскурсію «Верховина – столиця Гуцульщини» (додатково оплачуються вхідні квитки:Музей музичних інструментів – 30 грн.; музей «Тіні забутих предків» – 30 грн., музей «Карпатської Магії» – 30 грн.)

Дорогою до Верховини ми відвідаємо Ворохту: мости-віадуки ХІХ ст., найстарішу гуцульську церкву 1615 р., проїдемо через Кривопільський перевал та помилуємось дивовижними панорамами Карпатських гір.

екскурсія в верховину

Гуцули дуже шанують свої звичаї, традиції та свою історію. Збираючи найцінніше, створюють музеї, в яких знайомлять всіх охочих з гуцульським побутом та етнографією, музичними інструментами, гуцульською вишивкою та багато чим іншим. У Верховині ми відвідаємо найцікавіші з них:

Музей «У трембітаря», який відкрив гуцульський музикант Микола Ілюк. В експозиції представлені традиційні гуцульські костюми, предмети побуту і більше сотні народних музичних інструментів. Господар проводить екскурсії, розповідаючи про походження гуцулів, їх життя і ремесла, обряди і традиції. Господар музею зіграє для нас гуцульські мелодії. І вам також запропонує майстер-класи гри на знаменитій гуцульської трембіті, дримбі, цимбалах, дуді.

тур в карпати

Музей кінофільму «Тіні забутих предків» присвячений історії зйомок всесвітньовідомого фільму. Відомо, що зменитий режисер Сергій Параджанов жив в цьому будинку деякий час, адже так йому вдалося краще відчути колорит Гуцульщини.

Музей Карпатської магії. Тут зібрані експонати, що розповідають про карпатських чаклунів і знахарів - мольфарів. Згідно з переказами, вони є носіями давніх магічних знань, мають чаклунські здібності. Про звичаї і таємниці карпатських чаклунів можна дізнатися в стінах цього незвичайного музею.

Повернення в готель. Вечеря

День 6

тури та екскурсії по волині

Вільний день

Сніданок в готелі. Вільний день.

Факультативно: 

Автобусна екскурсія "Манявський Скит та водоспад" (Хресто-Воздвиженський чоловічий православний монастир та поїздка на позашляховику до Манявського водоспаду" - від 600 грн.

Підйом на Говерлу - від 550 грн. + вхідні квитки 30 грн/ос.

Рафтинг - від 650 грн./особи

Відпочинок в карпатських чанах (в Яремче) - від 700 грн/год/чан на 4 особи

Катання на квадроциклах - від 900 грн/год/2 особи

Вечеря в готелі.

День 7

подорож на волинь

 

 

Сніданок в готелі.

Виселення з готелю (до 11:00/12:00).  Вільний час. Трансфер на залізничний вокзал м. Івано-Франківськ чи Яремче

 

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали