Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Вас терзають муки вибору, як же провести довгоочікувану відпустку або вихідні? Опинитися в затишному і спокійному місці або відправитися на гірськолижний курорт? Тоді не втрачайте часу і вирушайте в село Микуличин

Микуличин – все для вашого задоволення!

Найдовше село в Україні – Микуличин. Розташувалося мальовничій місцевості в долині річки Прут.

Екологічно чистий клімат, прекрасна природа і близьке розташування села до найвідоміших гірськолижних курортів України робить його привабливим для любителів поєднувати активний і спокійний відпочинок. Не тільки зимовий відпочинок приваблює туристів сюди.

Кожна пора року в селі – вражає своєю красою. Навесні – білі хмари квітучих садів огортають його найніжнішим ароматом, літо вся територія потопає в зелені, а осінь... Осінь тут просто чарівна! Всі відтінки жовтого, оранжевого і червоного переливаються на теплому осінньому сонці, глибокий багрянець листяних дерев вабить своєю глибиною. А скільки всього цікавого чекає вас тут!

Різноманітні пам'ятки Микуличина

Природа нагородила особливими і неймовірними пам'ятками село Микуличин. Дивитися на спадаючі води Женецького водоспаду можна вічно. Коли туристи бачать його, вони не можуть відірвати погляд.

Все це неймовірне видовище супроводжується особливою дзвоном вод, так приємно пестить слух. Але природні багатства села не єдине, що гідно вашої уваги. Троїцька церква 1868 року повністю відображає гуцульський стиль і колорит. Іконостас і розпис у храмі не піддається опису! Поруч стоїть і старовинна дзвіниця 18 століття.

 

У сусідніх селах ви можете випробувати себе на найсучасніших гірськолижних курортах, відвідати сувенірний ринок, музеї та інші історичні пам'ятники. Ви обов'язково оціните відпочинок в цьому мальовничому місці!

Заглянемо в історію села Микуличин

Історія Микуличина йде вглиб часів. Вперше згадується в документах в далекому 1412 році. У 1894 році починається розвиток села як низькогірського кліматичного курорту.

 

Перший український готель був відкритий в 1901 році. На сьогоднішній день курорт розвивається і є чудовим місцем відпочинку з добре розвиненою інфраструктурою. Приїжджайте і переконайтеся самі в привабливості села!

25.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали