Родзинки Закарпаття
- Найкращі родзинки Закарпаття
Початок туру | 07.04.2023 |
Завершення туру | 09.04.2023 |
Кількість днів | 3 дні |
Кількість ночей | 2 ночей |
Нічні переїзди | 0 |
Активні дні | 3 |
Тип транспорту |
![]() |
Проживання | |
Місце зустрічі | Львів |
Дод. послуги |
|
Тип харчування | |
Примітки |
Очікуйте інфолист
|
1 День
09:00 виїзд зі Львова.
Місце виїзду: Приміський вокзал, вул. Городоцька, 177 (зупинка навпроти ТЦ "Скрині", 800 м від Головного залізничного вокзалу).
Санаторій "Карпати" - серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців країни, наче у казку запрошує Вас мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Він дивиться на Вас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати. Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами. Екскурсія палацом Шенборна
Мукачево - звідки б Ви не наближалися до Мукачево, за десятки кілометрів, на одинокій гостроверхій сопці, як магніт, Вас притягує овіяний легендами і бойовою славою мукачівський замок “Паланок” (XIV ст.). Цей визначний воєнно-архітектурний пам'ятник середньовіччя був збудований для охорони і контролю торгових і військових шляхів. Деякі джерела стверджують, що вже в ІХ-Х ст. на горі було невелике укріплення, збудоване для охорони кордонів Київської Русі за Карпатами. Спорудив замок руський князь Федір Корятович і перетворив його у свою резиденцію. Замкові стіни пам’ятають свою захисницю Ілону Зріні, що проявила дива мужності та героїзму при обороні замку.
Крім потужного замку в Мукачево є ще багато цікавого: каплиця св. Мартина (XIV ст.), жіночий Миколаївський монастир на Чернечій горі (XVIIІ ст.), палац Ракоці (1663р.) та прекрасна зелена ратуша (1903р.).
Обід
Берегово - Колишній “Береґсас” здавна відомий своїми архітектурними пам’ятками, але більшість туристів їдуть сюди для лікування, насолоди та відпочинку. Адже саме тут розташований сучасний оздоровчий комплекс “Жайворонок”, який славиться басейнами з унікальною термальною водою (температурою 31-45 С). Гості комплексу цілий рік можуть лікуватися та відпочивати у відкритих та критих басейнах із природньою мінеральною водою, котра піднімається безпосередньо із термальних свердловин глибиною понад 1 км. Купання в термальному басейні або прогулянка по місту.
Поселення в садибах сільського туризму. Вечеря.
2 День
Сніданок
Ужгород - перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”. Екскурсія містом, замком.
Обід
Лумшори - в підніжжі найбільшої полонини українських Карпат полонини Руна знаходиться бальнеологічний курорт Лумшори, який відомий ще з XVII ст. В ньому тісно переплелися райської краси природа і елементи пекла – величезні металеві чани, в яких Вас варитимуть на повільному вогні в мінеральній сірководневій воді. Для більшої насолоди можна чергувати “варіння” в чані і купання в холодній воді. Такий відпочинок окрім незабутніх вражень, приводить до оздоровлення опорно-рухового апарату і омолоджує організм на десять років. Купання в чанах.
Берегівське вулканічне низькогір’я - околиці Берегова здавна на весь світ славляться своїми винами, які мають чудовий аромат і велике багатство смакових властивостей. Це завдяки вулканічним породам, на яких росте виноград та енергії сонця, адже саме тут найбільше сонячних днів у Закарпатті. Дегустація вин.
Повернення в садиби, вечеря.
3 День
Сніданок у готелі.
Виноградів - неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвіл”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру. Дегустація сиру.
Синевирський перевал - один із наймальовничіших перевалів українських Карпат, має висоту 793 метрів і з нього відриваються чудові панорами довколишніх гірських хребтів.
Синевир - візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті989 метріві має максимальну глибину 22 метри.
Обід
Виїзд до Львіва.
21:00 повернення до Львова.
Також перегляньте інші тури по Україні, вас точно щось зацікавить!
- Проїзд комфортабельним автобусом;
- Проживання 2 ночі;
- Супровід гіда-екскурсовода;
- Екскурсійне обслуговування на туристичних об’єктах;
- Страхування на час подорожі.
- Вхідні квитки:
- палац Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 30 грн., школярі - 20 грн.;
- Мукачівський замок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн.;
- термальний басейн “Жайворонок” у Берегові (2 години): загальний – 240 грн., пенсіонери – 180 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 120 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн., (діти до 150 см допускаються в басейн тільки в нарукавниках для плавання);
- відвідання веселого ресторану “Деца у нотаря”: загальний – 5 грн., діти до 120 см. – безкоштовно;
- Ужгородський замок: загальний (дорослі, пенсіонери) - 100 грн., пенсійний - 75 грн., студентський - 70 грн., учні - 40 грн.;
- купання в чанах з водою с. Лумшори: 160 грн./особа, діти до 12 років – 100 грн./особа;
- озеро “Синевир”: загальний, пенсійний – 60 грн, студенти і школярі – 30 грн.
- Дегустації:
- дегустація вин: 80 грн., екскурсія без споживання вина – 40 грн.;
- дегустація сиру: загальний – 85 грн.;
- Харчування:
- Обід у 1-й день – салат з капусти, на перше — боб-левеш, торгоня (домашні макарони особливого приготування) з шишками, компот, десерт, хліб. Вартість 125 грн./особа.
- Вечеря у 1-й день – у садибах - ташкотлевеш, торгоня з підливою, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 130 грн./особа.
- Сніданок у 2-й день – у садибах, пропоноване меню: ковбаса, сир, бундашкеньє (схожі на грінки), джем, масло, хліб, кава/чай. Вартість- 80 грн.
- Обід в 2-й день – відбувається в Ужгороді в колибі “Смерекова хижа”: солянка карпатська, рис з свинним гуляшем, салат з буряка, хліб, карпатський чай. Вартість 120 грн/особа.
- Вечеря у 2-й день – у садибах після повернення і складається з страв угорської національної кухні: бограч-гуляш, мадярські голубці, солодощі, вино/палинка, компот. Вартість 130 грн./особа.
- Сніданок у 3-й день – в садибах, звичайний європейський. Вартість 80 грн./особа.
- Обід в 3-й день складається з найкращих страв бойківської кухні: салат овочевий, юшка з білими грибами, картопляне пюре з м'ясо по-полонинськи, хліб, чай з трав. Вартість 130 грн./особа.