Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Почаївськую Лавру «Джерело духовності»

Фішки туру:
 • Старовинні православні монастирі ХІІ-ХІХ ст.
 • Проживання на території Почаївської Лаври
 • Екскурсія по підземним тунелям Лаври
 • Купання в джерелі Святої Анни
Ціна туру:
від 1100 грн.
Замовити
Початок туру 01.02.2020
Завершення туру 02.02.2020
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , ,
Місце зустрічі м.Київ, ст.м.Святошино
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

  

Хочете відвідати стародавні святі місця, зцілиться або просто дізнатися історію Почаївської Лаври та Православ'я в Україні? Тоді цей тур саме для Вас! Почаївську Лавру на рік відвідують близько 1500 000 прочан, туристів, просто зацікавлених подорожуючих з усіх регіонів не тільки України, а й Росії, Молдови, Словаччини, Німеччини та інших країн.

 

Почаївська Лавра  -  унікальне місце. Тут все просякнуто молитвами людей, силою віри, кожен камінчик дихає багатовіковою історією. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на сьогодення...

Розклад програми на Почаїв

 • 31 ГРУДНЯ - 2 СІЧНЯ преподобного Амфілохія Почаївського
 • 18 - 19 СІЧНЯ Богоявлення (Хрещення Господнє)
 • 15 - 16 ЛЮТОГО (виїзд 14-го о 16:00) СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ
 • 7 - 8 - 9 БЕРЕЗНЯ ТОРЖЕСТВО православ'я
 • 21 - 22 БЕРЕЗНЯ Хрестопоклонний тиждень ВЕЛИКОГО ПОСТУ

1 День - субота

6:50 - зустріч поруч з храмом Косьми й Даміана, біля станції метро «Васильківська» (2-5 хвилин пішки від ст. метро). Кожен підходить до супроводжуючого для реєстрації.

7:20 - забираємо групу на метро Святошино 

Переїзд з Києва до міста Корець (Рівненська обл.). Відвідання жіночого Свято-Троїцького монастиря XII-XIX ст., Чудотворна ікона "Споручниця грішних".

За деякими джерелами древня обитель веде свою історію ще з XI ст. Монастир двічі руйнували монголо-татари. У середині XVIII ст. обитель майже 50 років перебувала під владою католиків. Сучасний архітектурний комплекс Свято-Троїцького монастиря сформувався у XVII-XVIII ст. На території монастиря також знаходиться могила Анни Андро - нареченої поета Олександра Пушкіна. В радянські часи Корецька обитель була одним з 9 монастирів України, які не закривалися владою. Славиться Корецька свята обитель майстринями золотого шитва, які зберігають древні традиції церковного вишивання.

15:00  Орієнтовний час прибуття в місто Почаїв (Кременецький р-н., Тернопільська обл.) Поселення.

Пішохідна екскурсія по території Почаївської Лаври.

Відвідування печери преподобного Іова Почаївського. Свято-Успенська Почаївська лавра, за переказами, заснували як монастир (тепер тут лаврський Свято-Духівський скит) на межі XII-XIII ст. преподобний Мефодій (помер у 1228р.) та грецький чернець з Афону.

Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).

17:00 - для бажаючих буде можливість відвідати вечірнє богослужіння у Почаївській Лаврі (до 22:00). Гарячі тури на Новий рік з Києва стануть для вас справжньою казкою!

Ночівля в готелі на території Почаївської Лаври (або в раніше заброньованому готелі м. Почаїв).

2 День - неділя

5:30 - відвідування православних святинь, що сотворили багато чудес: чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, мощів преподобного Іова та Амфілохія Почаївських (Успенський Собор Почаївської Лаври). Найвідоміші святині, які шанує весь православний світ не тільки в Україні, а й далеко за кордоном.

6:00 - 8:45 - ранкова літургія (відвідування за бажанням); Спробуйте наші автобусні тури на Новий рік і ви не будете шкодувати!​

   

9:00 - виїжджаємо за територію Почаївської Лаври. Всього в 5 км від Почаєва ми відвідаємо святині Нижнього Храму і криниці (збір в автобусі на стоянці Лаври);

На околиці Почаєва проводимо огляд монастирського кладовища і могили Преподобного Амфілохія Почаївського; Неймовірні тури на Новий рік разом з Anga Travel!​

11:30 - комплексний обід у трапезній Лаври; Самий незабутній тур на Новий рік у Вашому житті! 

12:00 - переїзд з Почаєва до джерела Святої Праведної Анни, купання/занурення в джерелі (40 км. від Почаєва, селище Онишківці);

14:00 - переїзд в місто Кременець (Тернопільська обл.). Продовження екскурсійної програми та відвідування жіночого Свято-Богоявленського монастиря; Виберіть тури на Новий рік по Україні і ви не пошкодувати!

21:30 - орієнтовне прибуття до Києва.

                                

Проживання

Варіант проживання: келії Почаївськой Лаври. Виберіть саме цей тур на Новий рік і Ви не не пошкодуєте.

   

 

 

 

Тур в Почаївськую Лавру «Джерело духовності»
Забронювати
1100 грн.
Включено у вартість
Сплачується окремо
 • Переїзд: Київ - Почаїв - Київ, згідно маршруту
 • Екскурсії по святим місцям
 • Супровід
 • Проживання в загальних келіях, зручності на поверсі
 • Харчування:
 • Особисті витрати (Подача записок (2 грн.), Свічки в храмах (від 1 грн.), Сорочка для купання в джерелі Св.Анни (від 50 грн.), Просфори (2 грн.).
 • Факультативні екскурсії
 • Проживання в готелі (зручності в номері)
Оформити замовлення
Тисніть на кнопку «надіслати» і наш менеджер зв'яжеться з Вами в найближчий час для уточнення деталей та завершення бронювання.
04.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали