Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Почаївськую Лавру «Джерело духовності»

Фішки туру:
  • Старовинні православні монастирі ХІІ-ХІХ ст.
  • Проживання на території Почаївської Лаври
  • Екскурсія по підземним тунелям Лаври
  • Купання в джерелі Святої Анни
Ціна туру:
від 850 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , ,
Місце зустрічі м. Киів, ст. м. Шулявська
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист

*ПРОЖИВАННЯ

Готель на святій території Почаївської Лаври.

Загальні келії від 4 до 14 осіб в номері, зручності на поверсі. Чоловіки і жінки розміщуються окремо. Є можливість розміщення сімейних пар в 2 -х місні номери в готелі (відрізняються в ціні).

Готель Свято-Успенської Почаївської Лаври або комфортабельний готель в Почаєві.

Готель Почаївської Лаври знаходиться на території монастиря, де суворо заборонено куріння і розпивання спиртних напоїв. Подружжя, бажаючі проживати в окремому номері в готелі Почаївської Лаври, повинні пред'явити документи, що підтверджують шлюб.
Для поселення в комфортабельних міні-готелях за територією Свято-Успенської Почаївської Лаври в місті Почаєві документ, що підтверджує шлюб не потрібен. Досить повідомити прізвища та імена на рецепції.

 

ТУР ДО ПОЧАЇВСЬКОЇ ЛАВРИ НА ВИХІДНІ

Хочете відвідати стародавні святі місця, зцілиться або просто дізнатися історію Почаївської Лаври та Православ'я в Україні. Тоді цей тур саме для Вас. Почаївську Лавру на рік відвідують близько 1500 000 прочан, туристів, просто зацікавлених подорожуючих з усіх регіонів не тільки України, а й Росії, Молдови, Словаччини, Німеччини та інших країн.

Почаївська Лавра  -  унікальне місце. Тут все просякнуто молитвами людей, силою віри, кожен камінчик дихає багатовіковою історією. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на сьогодення...

 

1 День. субота.

7:15 - зустріч поруч з танком, біля станції метро «Шулявська» (2-5 хвилин пішки від ст. метро). Кожен підходить до супроводжуючого для реєстрації.

7:30 - відправлення за маршрутом туру в Почаївську Лавру на вихідні. По дорозі будуть відбуватися санітарні зупинки.

11:45 - 12:30 - переїзд з Києва до міста Корець (Рівненська обл.). Відвідання жіночого Свято-Троїцького монастиря XII-XIX ст., Чудотворна ікона "Споручниця грішних".

   
   

За деякими джерелами древня обитель веде свою історію ще з XI ст. Монастир двічі руйнували монголо-татари. У середині XVIII ст. обитель майже 50 років перебувала під владою католиків. Сучасний архітектурний комплекс Свято-Троїцького монастиря сформувався у XVII-XVIII ст. На території монастиря також знаходиться могила Анни Андро - нареченої поета Олександра Пушкіна. В радянські часи Корецька обитель була одним з 9 монастирів України, які не закривалися владою. Славиться Корецька свята обитель майстринями золотого шитва, які зберігають древні традиції церковного вишивання.

15:00 - 15:20 - орієнтовний час прибуття в місто Почаїв (Кременецький р-н., Тернопільська обл.).

15:20 - 15:45 - проводиться поселення в готель в монастирі Почаївської Лаври

15:45 - 16:20 - пішохідна екскурсія по території Почаївської Лаври.

Відвідування печери преподобного Іова Почаївського. Свято-Успенська Почаївська лавра, за переказами, заснували як монастир (тепер тут лаврський Свято-Духівський скит) на межі XII-XIII ст. преподобний Мефодій (помер у 1228р.) та грецький чернець з Афону.

   
   

Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).

   

17:00 - для бажаючих буде можливість відвідати вечірнє богослужіння у Почаївській Лаврі (до 22:00).

Ночівля в готелі на території Почаївської Лаври (або в раніше заброньованому готелі м. Почаїв).

2 День. неділя.

5:30 - відвідування православних святинь, що сотворили багато чудес: чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, мощів преподобного Іова та Амфілохія Почаївських (Успенський Собор Почаївської Лаври). Найвідоміші святині, які шанує весь православний світ не тільки в Україні, а й далеко за кордоном.

6:00 - 8:45 - ранкова літургія (відвідування за бажанням);

   
   

9:00 - виїжджаємо за територію Почаївської Лаври. Всього в 5 км від Почаєва ми відвідаємо святині Нижнього Храму і криниці (збір в автобусі на стоянці Лаври);

На околиці Почаєва проводимо огляд монастирського кладовища і могили Преподобного Амфілохія Почаївського;

11:30 - комплексний обід у трапезній Лаври;

12:00 - переїзд з Почаєва до джерела Святої Праведної Анни, купання/занурення в джерелі (40 км. від Почаєва, селище Онишківці);

14:00 - переїзд в місто Кременець (Тернопільська обл.). Продовження екскурсійної програми та відвідування жіночого Свято-Богоявленського монастиря;

21:30-22:00 - орієнтовне прибуття до Києва.

   
                                       
25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали