Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Тур в Почаївськую Лавру «Джерело духовності»

Фішки туру:
  • Старовинні православні монастирі ХІІ-ХІХ ст.
  • Екскурсія по території Лаври
  • Купання в джерелі Святої Анни
Ціна туру:
від 1450 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 2 дні
Кількість ночей 1 ніч
Нічні переїзди 0
Активні дні 2
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , , ,
Місце зустрічі ст.м. Житомирська
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки
Очікуйте інфолист
 

  

Хочете відвідати стародавні святі місця, зцілиться або просто дізнатися історію Почаївської Лаври та Православ'я в Україні? Тоді цей тур саме для Вас! Почаївську Лавру на рік відвідують близько 1500 000 прочан, туристів, просто зацікавлених подорожуючих з усіх регіонів не тільки України, а й Росії, Молдови, Словаччини, Німеччини та інших країн.

 

Почаївська Лавра  -  унікальне місце. Тут все просякнуто молитвами людей, силою віри, кожен камінчик дихає багатовіковою історією. Тут можна подумати про вічне і по-іншому поглянути на сьогодення...

 

1 День 

18-19.01 Поїздка на свято Богоявлення Господнє - Водохреща

18.01 орієнтовно 23:00 заплановано Нічне Богослужіння. Водосвяття. Окунання в Чудотворному Джерелі Святої Анни 

14:30  - збір групи біля станції метро Святошино. 

Переїзд з Києва до міста Корець (Рівненська обл.). Відвідання жіночого Свято-Троїцького монастиря XII-XIX ст., Чудотворна ікона "Споручниця грішних".

За деякими джерелами древня обитель веде свою історію ще з XI ст. Монастир двічі руйнували монголо-татари. У середині XVIII ст. обитель майже 50 років перебувала під владою католиків. Сучасний архітектурний комплекс Свято-Троїцького монастиря сформувався у XVII-XVIII ст. На території монастиря також знаходиться могила Анни Андро - нареченої поета Олександра Пушкіна. В радянські часи Корецька обитель була одним з 9 монастирів України, які не закривалися владою. Славиться Корецька свята обитель майстринями золотого шитва, які зберігають древні традиції церковного вишивання.

Прибуття в місто Почаїв (Кременецький р-н., Тернопільська обл.) Поселення.

Пішохідна екскурсія по території Почаївської Лаври.

Відвідування печери преподобного Іова Почаївського. Свято-Успенська Почаївська лавра, за переказами, заснували як монастир (тепер тут лаврський Свято-Духівський скит) на межі XII-XIII ст. преподобний Мефодій (помер у 1228р.) та грецький чернець з Афону.

Ансамбль Почаївської лаври (XV-XIX ст.) складають печери з підземними ходами, розташованими у три яруси (XV-XVI ст.), Успенський собор (1771-1783 рр., архітектор І.Гофман), корпуси келій, трапезна (XVII-XVIIIст.), дзвінниця (1861-1871 рр.), Троїцький собор (1906 р., архітектор А.В. Щусев, південне панно виконано за ескізом М.К. Реріха).

Для бажаючих буде можливість відвідати вечірнє богослужіння у Почаївській Лаврі  

Ночівля в готелі на території Почаївської Лаври (або в раніше заброньованому готелі м. Почаїв).

2 День

В цей день заплановано відвідування православних святинь, що сотворили багато чудес: чудотворної ікони Почаївської Божої Матері, мощів преподобного Іова та Амфілохія Почаївських (Успенський Собор Почаївської Лаври). Найвідоміші святині, які шанує весь православний світ не тільки в Україні, а й далеко за кордоном.

6:00 - 8:45 - ранкова літургія (відвідування за бажанням); Спробуйте наші автобусні тури і ви не будете шкодувати!​

   

9:00 - виїжджаємо за територію Почаївської Лаври. Всього в 5 км від Почаєва ми відвідаємо святині Нижнього Храму і криниці (збір в автобусі на стоянці Лаври);

На околиці Почаєва проводимо огляд монастирського кладовища і могили Преподобного Амфілохія Почаївського; 

11:30 - комплексний обід у трапезній Лаври; 

12:00 - переїзд з Почаєва до джерела Святої Праведної Анни, купання/занурення в джерелі (40 км. від Почаєва, селище Онишківці);

14:00 - переїзд в місто Кременець (Тернопільська обл.). Продовження екскурсійної програми та відвідування жіночого Свято-Богоявленського монастиря; Виберіть тури на Новий рік по Україні і ви не пошкодувати!

21:30 - орієнтовне прибуття до Києва.

                                

В програмі можливі незначні зміни, пов’язані з розкладом Святкових Богослужінь в Почаївській Лаврі 

   

 

 

 

 

04.03.2019
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали