Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Західний вояж: Галичина+Польща

Фішки туру:
  • Колоритні містечка та ратуші Галичини
  • Один з найгарніших замків Польщі
  • Дегустація екслюзивних сирів
Ціна туру:
від 2995 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів 3 дні
Кількість ночей
Нічні переїзди 0
Активні дні 3
Тип транспорту Автобус
Проживання
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Місце зустрічі м.Київ
Дод. послуги
Тип харчування Сніданок (2)
Примітки
Очікуйте інфолист
Тур в Європу   Під час нашого туру в Польщу, Ви побачите найцікавіші міські площі та ратуші містечок Львівської області, і один день побуваєте  за кордоном! Побачите одну з найгарніших пам'яток Польщі – Замок в Красічині, а також, побуваєте в неймовірно колоритному містечку Перемишль​. 

06:30-06:45 Збір групи. (метро Академмістечко) Виїзд з Києва. 

тур в Польщу

 

День 1 Екскурсійна програма по неймовірним місцям галичини

В програмі дня:

м. Городок 
Городок – старовинне, дуже привабливе і таємниче місто. Кожна його частина переносить нас, то в княжу добу, то у розвиток міста в австрійські часи, і не менш захоплюючими є  спогади про воєний період. Хоч ми живемо у сучасному світі, але старовина і таємничість завжди захоплювали нас.

  тури в Польщу

А ще Городок багатий архітектурні та історичні пам’ятки, які і оглянемо під час екскурсії містом.

Далі по програмі: Родзинка туру! - Замість звичайного обіду, будемо дегустувати незвичайну продукцію фермерського господарства «Шеврет» Фромаж д’Еліз.

Спочатку в нас буде  цікава екскурсія, яка перейде в смачну  дегустацією. Ви зможете скуштувати близько п’ятнадцяти видів сиру, виготовленого за традиційною французькою технологією,  і не тільки. Свіжі та добре витримані сири, наприклад кроттен, бюш, томет, фета, рікота, сігалон, дмитров’єн, том, сир десертний. Вино і козине, якими приємно запивати сир. Згущене козяче молоко, козине м’ясо рієт тощо.

Екскурсія в Польщу

 

Подорож до Польщі

Під час дегустації ви зрозумієте, що козяче молоко і те що з нього роблять – це не тільки корисно, але й дуже смачно. Після такого частування про обід  вже не думаєш, ця дегустація чудово його замінює. Дякуючи тому, що сир екологічно чистий та дуже смачний, його везуть до Львова і продають в найбільш престижних ресторанах та магазинах. А тут нам запропонують купити молочну і м’ясну продукцію за гуртовими цінами.

Тур в Європу  

Засновниками та власниками ферми є подружжя Віллемів – бельгієць Бернар та українка Марія. Коли у подружжя народилася донька Еліза, ферма отримала на честь дівчинки додаткову назву – «Шеврет» Фромаж д’Еліз. 

19:00 Поселення в готель «Шервуд» або «Чарівна долина» 

Вечеря самостійно.

Автобусний тур в Польщу

 

День 2 Виїзд на екскурсійну програму до Польщі «Перемишль+ Красічин»

 

06:30 Виїзд на факультативну екскурсійну програму до Польщі «Перемишль та Красічин» (вартість 750 грн. дорослий/680 грн. дитячий)                        *це є фішка туру, тому замовляйте при оформлені договору.
11:00 – орієнтовне прибуття до м. Красічин.  Оглянемо Красічинський замок; екскурсія замковим подвір’ям та прекрасним парком навколо замку. Цей замок стабільно ставлять у п’ятірку найгарніших замків Польщі. А ще кожен замок має свого привида)). Легенду цього замку можете почитати  в статті "Привид Красічинського замку"

Екскурсія в Польщу

 

Фото Красичин

Далі по програмі – місто Перемишль. “Східні ворота” Польщі, мальовниче прикордонне містечко на березі річки Сян, місто семи пагорбів — це Перемишль. Воно розташоване в 12 кілометрах від польсько-українського кордону та тричі протягом XX ст. ставало українським. Розповідати про це неймовірно колоритне містечко можна довго, але краще один раз відвідати та побачити на власні очі.

Замки Польщі   Красичинський замок

 

Пішохідна екскурсія історичною частиною міста. Огляд площі Ринок, духовних пам’яток, Годинникова вежа XVIII ст. І ще однією з родзинок міста є білосніжний мурований Королівський Казимирський замок зі своєю сильною історією та романтичною легендою. З вежі замку відкривається чудова панорама на Перемишль і річку Сян.   тур на вихідні в Польщу
Тур в Перемишль   Це місто на річці Сян  було і столицею Галицького князівства, і одним із найважливіших історичних центрів Галичини. Тут безліч цікавих  музеїв, архітектурних пам’яток, фортифікаційних споруд. Тут унікальна площа Ринок – нахилена. А ще – саме тут, по річці Сян, свого часу проходив державний кордон між сталінським Радянським Союзом та гітлерівським Третім Рейхом.

 

Вільний час для відпочинку та обіду.

Екскурсія в Перемишль

Що за тур в Польщу без Вільного часу для шопінгу у  ТК “Tesco” (за містом) – 1 год.
19:30 – виїзд до кордону з Україною
22:30 – орієнтовний час повернення в готель

тур до Польщі  

Увага! Для виїзду на екскурсію чи тур в європу необхідно мати з собою:

 

 

Тур в Європу

 

День 3 продовження Екскурсійної програми по неймовірним місцям галичини

 

08:00-09:00 Сніданок. Виселення з номерів

Смачно поснідавши, вирушаємо далі за новими враженнями.

Екскурсія  «Ідеальне місто Жоква і Крехівський монастир»

Неподалік від міста Жовква є місце, яке дарує душевний спокій кожному. Серед тиші в оточенні прекрасного ландшафту знаходиться Крехівський монастир. Всі, хто відвідував цей комплекс - як паломники, так і прості туристи відзначають гармонійне поєднання природи, архітектури та віри.

  Екскурсія в Перемишль

12:00–13:00 Вільний час на обід в м. Жовква

Підкріпившись, вирушаємо на оглядову екскурсія по Жовкві Ми відвідаємо найцікавіші пам`ятки: подвір’я замку, площу Вічеву, костел Святого Лаврентія, Василіанський і Домініканський монастирі, синагогу.
Тут, на колишній Ринковій площі, можна почастуватися смачною кавою зі здобними тістечками у місцевій цукерні.

 

Поїздка в Польщу   Жовкву називають містом-музеєм або королівським містом. А колись — містом ремісників та ідеальним містом. Сьогодні Жовква має статус державного історико-архітектурного заповідника, на території якого розміщено близько 55 пам’яток архітектури, зокрема світового рівня.

Польща тур

 

Тур в Європу

16:00 Виїзд в Київ.
23:00 Орієнтовний час прибуття до Києва.

Враження про одну з таких подорожей можна почитати в статті "Галичина - Польща: Рецепт ідеальної подорожі".  
Читайте про наші Тури в Европу та Тури в Польщу

25.06.2018
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали