Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Автобусний тур Закінтос + Корінф

Фішки туру:
Ціна туру:
від 0 грн.
Початок туру Тур в аріхві
Завершення туру
Кількість днів
Кількість ночей
Нічні переїзди
Активні дні
Тип транспорту
Проживання
Місце зустрічі
Дод. послуги
Тип харчування
Примітки

День 1

Збираємося в умовленому місці, і о сьомій ранку виїжджаємо з Одеси. По дорозі будемо проїжджати через територію Болгарії і Румунії.

день 2

Приїжджаємо в сонячну Грецію. Першим пунктом нашої програми стане розташоване в регіоні Епір красиве і дуже мальовниче поселення Мецово.

Як тільки не називають це традиційне містечко! Перлина Пінд, Батьківщина грецьких Меценатів, Село Ведмедів, і звичайно ж - Сирна столиця Греції. Місцеві жителі зберегли безліч традиційних ремесел, а крім того - розмовляють на старовинному діалекті.

У Мецово можна не тільки спробувати смачні сорти сиру і вина, але і побувати в унікальній Галереї Аверова, в якій зібрано понад 200 робіт знаменитих грецьких художників 19-20 століття. Після насиченого дня відпочиваємо і лягаємо спати.

день 3

Починаємо день з смачного сніданку, і в 10 ранку залишаємо Мецово. Дорога буде насиченою і цікавою, ми будемо їхати по Західній Греції, через Акарнанію і Етолію. Далі ми перетнемо найдовший в Європі вантовий міст, і потрапимо в Порт Килліні, на острів Пелопоннес.

Далі на поромі переправляємося на острів Закінтос і поселяємося в готель. Після поселення - вільний час, а потім відпочинок.

день 4

Виїжджаємо на захоплюючу оглядову екскурсію по острову. Ми побуваємо в круїзі в Блакитні Гроти і знаменитій бухті Навайо з остовом корабля, подивимося на старовинні монастирські фрески і спробуємо смачні місцеві вина в селищі Анафонітрія, побачимо чудовий Монастир Богородиці Елефтеротрія і багато іншого.

Завершенням насиченого подіями дня стане смачна вечеря в одній з місцевих таверн на березі моря, після чого повертаємося в готель, і втомлені, але задоволені, лягаємо спати.

день 5

Всі отримують вільний час на самостійний огляд цікавих місць, після чого о 15:00 ми виїжджаємо в Занте, столицю острова.

Там ми подивимося на старовинний центр міста з його красивою архітектурою, піднімемося на оглядовий майданчик Бохалі і отримаємо задоволення чудовими панорамними видами, відвідаємо храм Святого Діонісія.

Вечеря буде не менш цікавою - ми посидимо в одній з традиційних грецьких таверн на набережній, і послухаємо виконання кантатес - традиційних місцевих частівок. Після повертаємося в готель, і лягаємо відпочивати.

день 6

Шостий день буде не менш цікавий, ніж попередні. О 10 ранку, після сніданку, ми відправимося в цікавий круїз в Гроти Кері і на Острів Черепах.

Після повертаємося в готель, і о 17:00 виїжджаємо в села Агалас і Кері, побуваємо в печері Даміанос, і повечеряємо в місцевій таверні, з просто фантастичним видом на захід. Далі - прощальна фотосесія, і відпочинок.

день 7

Виїжджаємо з готелю, і вирушаємо на екскурсію на місцеву виноробню, де дегустуємо смачні місцеві вина. Після екскурсії - вільний час на самостійне вивчення столиці острова.

О 15:00 на поромі переправляємося на острів Пелопоннес, і вирушаємо на термальний курорт Лутракі. По дорозі обов'язково відвідаємо Стародавній Коринф, який в променях західного сонця особливо мальовничий. Далі поселяємося в готель і лягаємо відпочивати.

день 8

Снідаємо, після чого вирушаємо на екскурсію на гору Акрокоринф. По дорозі зупинимося подивитися на Коринфський Канал. Далі вільний час в місті Лутракі, після чого лягаємо спати.

день 9

Смачно снідаємо, після чого нас чекає насичений екскурсіями день. Ми побуваємо в таких цікавих місцях, як Озеро Іреон (Блакитне озеро), на дні якого знаходяться руїни стародавнього міста, мис Мелангаві, храм Гери, Монастир Святого Потапія.

Обов'язково зупинимося, щоб відпочити і скупатися, після чого повертаємося і лягаємо спати.

день 10

Виїжджаємо в Афіни, де вирушаємо в захоплюючу оглядову екскурсію по місцевим визначних пам'ятках. Ми побуваємо на Олімпійському Стадіоні, Плакі, історичному районі Анафіотика, пагорбі Ареопаг, Новому Музеї Акрополя і безлічі інших цікавих місць.

Всі бажаючі при бажанні зможуть піднятися на пагорб Лікавітос - одну з кращих оглядових точок, звідки всі Афіни як на долонях, а також погуляємо по історичній частині міста. Потім відпочиваємо, і лягаємо спати.

день 11

Снідаємо, і виїжджаємо на екскурсію в одне з найзнаменитіших і величних місць у всій Греції - Метеори.

Величезні скелі, ніби ширяючі у повітрі, і розташовані на них величні монастирі - це видовище заворожує з першого погляду, залишаючи незабутнє враження. Відвідуємо один з діючих монастирів, після чого переїжджаємо на територію Болгарії, де зупиняємося на нічліг.

день 12

Снідаємо, після чого, повні вражень і позитивних емоцій, вирушаємо назад в Одесу.

день 13

Приїжджаємо в Одесу, і вирушаємо по домівках - ділитися враженнями з рідними і близькими.

01.09.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали