Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

А ви знаєте, яке це чудове почуття зустрічати світанок в новому для вас місті? Спостерігати, як перші промені сонця ковзають по незнайомих будівель, починають висвітлювати ще не пройдені вами вулиці і пестити верхівки дерев... Хочете зустріти незабутній світанок? Городок чекає вас! Відвідавши це чудове місце, ви не просто змініть обстановку, але і зможете повністю відволіктися від існуючої реальності. Вам неодмінно тут сподобається! Не вірите? Тоді вирушайте на відпочинок якомога швидше.

Ах, як хочеться повернутися в Городок...

Слова знайомої чому пісні абсолютно точно описують почуття, які вас не покинуть, після поїздки в прекрасне місто Хмельницької області. Багато хто навіть не чули про Городку, а вже тим більше не були тут.

І даремно! Стільки всього прекрасного і цікавого чекає тих, хто приїде погостювати сюди. Ви не пошкодуєте, якщо зустрінете тут світанок ... Тут спокійно, дуже тихо і шалено затишно. По-справжньому оцінять всю красу відпочинку тут саме ті, хто втомився від типової міської суєти.

Жителі мегаполісів і зовсім, побувавши тут вперше, мріють про те, щоб залишитися тут жити назавжди! Заінтриговані? Тоді читайте далі і ви переконаєтеся в тому, що вам варто відпочити тут.

Пам'ятки Городка вразять вас!

Погодьтеся, якими б дивними архітектурними пам'ятками та культурними цінностями не рясніє населений пункт, дивовижний природні пейзажі завжди привертають нашу увагу. І тут вони приголомшливі! Незаймана природа, не зіпсована міськими будівлями, суєтою і шумом – це все Городоцький заповідник. Найчистіше повітря тутешніх місць одурманює, а різноманітність флори просто вражає.

Густий, ароматний і чудовий – саме такий перед вами відкриється дубово-грабовий ліс. Тут також ростуть береза, клен, в'яз і ліщина. Можна зустріти і рослини з Червоної Книги України: проліски, лісові лілії, ведмежа цибуля та багато інших. Пейзажі цього казкового лісу заворожують! Знаходиться заказник недалеко від самого міста і є природною пам'яткою Городка.Прогулюючись вулицями і скверів, не забудьте зазирнути в краєзнавчий музей, де вас чекає багато всього цікавого. Близько 4 тисяч експонатів розкажуть вам багато всього цікавого з життя міста. Костел Св. Станіслава 1989 року хоч і не є свідком вікову історію, проте цікавий своїх проектом. За зразок самої споруди був узятий костел Польського війська у Варшаві.

 

Трохи з історії Городка

Місто розташоване на березі мальовничої річки Смотрич і заснований був в далекому 1362 році. Однак письмові підтвердження про населений пункт датуються лише XV століттям. В історії Городка згадується про велику кількість власників цих земель, серед яких був генерал Гербурт, барон Гейсмар і багато інших.

У 1786 році було отримано Магдебурзьке право. Можливо після всіх подій, які відбувалися на цій землі, залишилося не багато архітектурних пам'яток. Однак це нітрохи не благає його красу і унікальність.

Більше акційних турів по Україні та закордоном Ви знайдете в розділі "Гарячі тури" від Анга Тревел. Обирайте тур для себе та не пропустіть можливість отримати кращі емоції та враження за класною ціною!

Друзі, нагадуємо, що є супер зручний спосіб стежити за вигідними пропозиціями та новинками - наш Telegram-канал! Підписуйтесь і отримуйте першими всі кращі пропозиції!

17.11.2017
ОДноденні екскурсії в цій області
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали