Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Настала довгоочікувана відпустка... Хочеться чогось особливого, не такого як зазвичай. Море і сонце вже не збуджуюсь вашу свідомість? Можливо варто поїхати туди, де вас чекають, де ви ще не були? Село Гукливий – ідеальне місце для вашої відпустки.

Село Гукливий вас підкорить! 

Так, так, саме підкорить, і не важливо, чи любите ви зелений або гірський туризм, а може навіть віддаєте перевагу альпінізму. А можливо ви навіть захочете побувати на зльоті парапланеристів! Тут так само є мілітарі-садиба Grün Hof.

У селі Гукливий, що в Закарпатській області, кожен зможе знайти те, що завжди шукав.

Вашому погляду відкриються прекрасні змішані і листяні ліси, де багато грибів і чорниці, неймовірної краси високогірні луки з лікарськими травами...

А яке тут повітря – воно просто одурманює! Клімат тут чудовий, тепле літо без спеки і м'яка зима.

Головні пам'ятки Гукливого

Безумовно, окрім красивих видів і привітних жителів, дане село не обділене цікавими місцями. Однією з визначних пам'яток Гукливого є старовинна дерев'яна церква Святого Духа, яка є національним надбанням. Побудована вона була в 18 столітті завдяки місцевій громаді.

Матеріали, з яких побудована дана церква, дозволили зберегти її в гарному стані. А іконостас був розписаний в стилі бароко німецьким іконописцем Франком Пеєром. Стародавній рукопис «Гукливський літопис» також  дуже цікавить туристів.

 

Багата історія села Гукливий

Перша письмова згадка про дане село відноситься до 1600 року. Свою назву ця місцевість отримала завдяки потоку Гукливчика, який там протікає. Історія Гукливого дуже цікава. У свій час село належало графам Шенборна, потім власником став підприємець Грінберг.

За час свого існування ця територія належала Чехословаччині, потім входила до складу Угорщини. Тепер це чудове місце є прекрасним куточком нашої країни. І у вас є можливість поїхати туди і відчути всю його атмосферу!

19.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали