Надіслати другу
написати нам
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Хмельницький

Поділля, Хмельницька

Все частіше туристи намагаються знайти щось цікаве і захопливе закордоном: Туреччина, Єгипет, Чехія ... А чи знаєте ви, скільки всього цікавого є в Україні? Старовинні замки, вражаюча архітектура минулого, запаморочливі природні багатства. Не шукайте прекрасне десь далеко, воно зовсім близько. Давайте вирушимо в місто Хмельницький і переконаємося в цьому!

Хмельницький – гармонійне поєднання минулого і сьогодення!

Як дивно спостерігати за сучасними людьми, які кудись поспішають вулицями міста і не надають значення дивним архітектурним пам'яткам, які їх оточують. Приїжджаючи в Хмельницький, ніби переносишся в іншу, паралельну реальність.

Тут минуле плавне перетікає в даний, і створюється відчуття подорожі в часі. Прогуляйтеся неспішно по провулках і бульварах міста, і ви відкриєте для себе багато нового.

Цікаві пам'ятки Хмельницького

Вперше опиняючись в новому місті нам складно прийняти рішення – з чого ж почати знайомство. Безумовно, перше, що приверне вашу увагу в цьому славному і затишному куточку Хмельницької області – це старовинний будівлі. Одним з таких сторожив є собор Різдва Богородиці 1837 року. Невелике кам'яна споруда повністю витримано в стилі класицизм.

Неодмінно приверне вашу увагу і Свято-Георгіївський храм 1898, який з часом був практично повністю зруйнований. Нове життя церква отримала в 1996 році. Ще однією визначною пам'яткою Хмельницького є синагога ремісників 1890 року, були яка і нині належить єврейській громаді. Обов'язково відвідайте історичний і краєзнавчий музеї, які розкажуть вам багато з життя міста. Ще одним прекрасним місцем для туриста стане сучасний музей-студія фотомистецтва, який розташувався в будівлі готелю початку 20 століття. Навіть сама будівля викликає особливе захоплення: оригінальний форми, ажурний балкон, неймовірна оздоблення стін.

 

Цікаві фотографії, фотоапарати різних часів, покажчики часу витримки і інші експонати представлені на полицях музею. Не полінуйтеся відвідати найулюбленіше місце відпочинку городян – сквер ім. Т. Шевченка. Чагарники, дерева, химерні скульптури – все це налаштовує на приємний відпочинок.

Деякі події з історії Хмельницького

Відомий нині як центр торгівлі, гарне місто заснований біля витоку Південного Бугу ще в 1431 році. Тоді ще невелике село належало шляхтичу Я. Чанстуловському і називалося Плоскирівці.Свою нинішню назву місто отримало лише в 1964 році на честь відомого всім гетьмана. Це місто, як птах фенікс, яка знову відроджується. Про це свідчить його насичена історія. Хмельницький не один раз переживав пожежі та руйнування, але знову повставав. 

26.06.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали