Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Все частіше туристи намагаються знайти щось цікаве і захопливе закордоном: Туреччина, Єгипет, Чехія ... А чи знаєте ви, скільки всього цікавого є в Україні? Старовинні замки, вражаюча архітектура минулого, запаморочливі природні багатства. Не шукайте прекрасне десь далеко, воно зовсім близько. Обирайте тур по Україні та насолоджуйтесь видовищами рідної землі. Давайте вирушимо в місто Хмельницький і переконаємося в цьому!

Хмельницький – гармонійне поєднання минулого і сьогодення!

Як дивно спостерігати за сучасними людьми, які кудись поспішають вулицями міста і не надають значення дивним архітектурним пам'яткам, які їх оточують. Приїжджаючи в Хмельницький, ніби переносишся в іншу, паралельну реальність.

Тут минуле плавноперетікає в сучасність, і створюється відчуття подорожі в часі. Прогуляйтеся повільно провулками та бульварами міста, і ви відкриєте для себе багато нового.

Цікаві пам'ятки Хмельницького

Вперше опиняючись в новому місті нам складно прийняти рішення – з чого ж почати знайомство. Безумовно, перше, що приверне вашу увагу в цьому славному і затишному куточку Хмельницької області – це старовинні будівлі. Одним з таких сторожив є собор Різдва Богородиці 1837 року. Невелика кам'яна споруда, повністю витримана в стилі класицизм.

Неодмінно приверне вашу увагу і Свято-Георгіївський храм 1898, який з часом був практично повністю зруйнований. Нове життя церква отримала в 1996 році. Ще однією визначною пам'яткою Хмельницького є синагога ремісників 1890 року, були яка і нині належить єврейській громаді. Обов'язково відвідайте історичний і краєзнавчий музеї, які розкажуть вам багато з життя міста. Ще одним прекрасним місцем для туриста стане сучасний музей-студія фотомистецтва, який розташувався в будівлі готелю початку 20 століття. Навіть сама будівля викликає особливе захоплення: оригінальний форми, ажурний балкон, неймовірна оздоблення стін.

Відвідуйте тури по Україні з Анга Тревел.

Тур по Україні   Тури по україні

Цікаві фотографії, фотоапарати різних часів, покажчики часу витримки і інші експонати представлені на полицях музею. Не полінуйтеся відвідати найулюбленіше місце відпочинку городян – сквер ім. Т. Шевченка. Чагарники, дерева, химерні скульптури – все це налаштовує на приємний відпочинок.

Деякі події з історії Хмельницького

Відомий нині як центр торгівлі, гарне місто заснований біля витоку Південного Бугу ще в 1431 році. Тоді ще невелике село належало шляхтичу Я. Чанстуловському і називалося Плоскирівці.

Тур в Кам'янець-Подільський

Свою нинішню назву місто отримало лише в 1964 році на честь відомого всім гетьмана. Це місто, як птах фенікс, який знову відроджується. Про це свідчить його насичена історія. Хмельницький не один раз переживав пожежі та руйнування, але знову повставав. 

Про ці та інші факти, зможете дізнатися в екскурсії по Україні.

21.09.2020
ОДноденні екскурсії в цій області
Всі екскурсії
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали