Надіслати другу
написати нам / Write to us
Забронювати
Підписка на розсилку

Ви можете оформити підписку та отримувати повідомлення на вказану електронну адресу про наші новини та гарячі пропозиції

Буває так, що сили закінчуються. Хочеться відпочити, наповниться життєвою енергією, черпнуть побільше натхнення, що б знову вирушить підкорювати вершини і досягати поставлених цілей. Все це ви знайдете в смт Міжгір'я! Прямо зараз ми постараємося переконати вас в тому, що ви просто зобов'язані хоча б один раз в житті побувати тут. Закарпаття взагалі територія України, яка нереально багата населеними пунктами, гідними уваги мандрівників. Мабуть, кожен з них такий. А особливо примітно те, що кожен з таких селищ характеризується чимось особливим. Як, власне,і Міжгір'я, про який і йде мова.

Міжгір'я – найпоетичніший куточок Закарпаття!

У долині річки Ріки, серед полонин Боржави і Червоної, є самий затишний куточок Закарпаття, краса якого заслуговує, аби нею захоплювалися.

Смт Міжгір'я прекрасно в будь-який сезон. Засніжені гори взимку засліплюють своєю білизною і неприступністю.

У теплий період місцевість просто зачаровує своїм смарагдовим кольором. Охоплені туманом вершини викликають захоплення і ваблять сюди знову і знову.

А які фарби тут можна побачити восени – це мрія будь-якого художника! Приваблюють сюди туристів і мінеральні води, які добре впливають на весь організм. Тут відпочиває і тіло, і душа!

Чудові визначні пам'ятки Міжгір'я

Створивши таке чудо, природа дала нам можливість доторкнутися до прекрасного. Пам'ятки Межигір'я приваблюють туристів з різних куточків. Безумовно, цілющі джерела, яких тут більше 40, заслуговують вашої уваги. 

Місцеві санаторії і бази відпочинку створять комфортні умови для вас. Любителі гірськолижного спорту можуть насолодитися тут в зимовий період чудовими трасами. У самому центрі селища гордо стоїть 500-річний дуб. Цікаво буде відвідати музей лісу і сплаву на Чорній річці.

 

Неймовірної краси Синевирське озеро і водоспад Шипіт підкорять вас з першого погляду. Гора Стримба, що знаходиться в околицях селища, вражає своєю міццю і силою. Не дарма це місце називають перлиною Закарпаття.

Історія смт Міжгір'я

Колишня назва Волове вперше згадується в документах в 1415 році. У той час територія належала угорському феодалу Урмезею. Жителі займалися тваринництвом, риболовлею і землеробством.

 

Історія Межигір'я розповість нам про численні набіги, руйнування і завоювання. Але попри все, кількість жителів збільшувалася і в першій половині 19 століття село стало значно більше. Зараз це великий райцентр з чималою кількістю людей, де добре розвинений туризм та інфраструктура.

04.05.2017
Ми зберегли ваші кроки, щоб ви не заблукали